Sidik kokusu nasıl geçer?

caglar_61

Katılımcı Üye

İsim
Caglar
Bu başlığı açarken öncelikle hepinizden özür diliyorum.dedem alzheimer hastası arka koltukta otururken kendini tuvalette sanıp idrarını yaptı koltuğun küçük bir kısmı ve ayak basılan kısımlara geldi.temizledik her neyse  arabada giderken tekrar koku gelmeye başladı.sirke katkılı cok amaçlı temizliyecilerle de demizledim ama ne fayda.önerebileceğiniz bir ürün var mı ?yoksa detaylı temizllikmi yaptırayım? Ankarada bu kokuyu giderebilecek bi yer var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Detaylı temizlik yaptırman tarafıyım. Sonuçta alıp sürdüğün kimyasallar az para değil.

autowax diye biryerle görüştüm döşemeyi sökmekten bahsetti bu durumda araç garanti kapsamına çıkarmı acaba? 

Çağlar hocam bir başka forum Dmax Çayyolu şubesinin konusu vardı üyeler verilen hizmetlerden memnundu. İsterseniz burayıda bir değerlendirin. Konu linkini size özel mesaj olarak atıyorum.

Söylenecek olan bir çok taktik olsa da ; bu konuda Üstadlarımıza danışmakta fayda var Hocam
Hocam Abdülkadir ustam benden daha iyi bilir.

Benim tavsiyem önce kumaş temizleyici bir ürünle fırçalama arkasından buhar ile temizlik arkasından ıslak kuru vakum ile sorununuz çözülecektir .

Ben bana gelen araç koltuklarını bu şekilde temizlemekteyim ve ne kadar koku varsa eser kalmıyor .

[mention=2601]mahmut0382[/mention] hocam söylediğiniz şekilde işlem yapan birini bulmam lazım o vakit

Hocam internetten araştır ama detail denince Ankara'da bana sorarsanız "dby detailing berkay" derim bu işi hakkıyla çözer işçiliği harikadır internetten araştırın bakın google a yazmanız yeterli. Geçmiş olsun dedenize Allahtan sıhhat ve sağlık dilerim.

Hocam internetten araştır ama detail denince Ankara'da bana sorarsanız "dby detailing berkay" derim bu işi hakkıyla çözer işçiliği harikadır internetten araştırın bakın google a yazmanız yeterli. Geçmiş olsun dedenize Allahtan sıhhat ve sağlık dilerim.
Dbyyi biliyorum uzak kalmasa hemen gidecemde yakında bir sonax var orayla görüşeyim önce olmazsa dbyye giderim

Dbyyi biliyorum uzak kalmasa hemen gidecemde yakında bir sonax var orayla görüşeyim önce olmazsa dbyye giderim

Sonax'ı tavsiye etmem araç yıkamayı bile bilmiyorlar bence. Mesafeye çok takılmayın dby yi tercih edin içiniz rahat olsun derim takdir sizin.

Öncelikle geçmiş  olsun YouTube'da noyan isminde bir kullanıcı var onun bir videosunda spreyden bahsetmişti  organik ürünlerin(yoğurt süt yemek vs) hayvan ve insan atıklarının temizlenmesine yarayan bir sprey (kusma idrar vs )  birkaç uygulamada kendisi bundan memnun kaldığını söylemişti  galiba kedisinin bir marifetini temizlemişti bence bu tarz bir ürün kullanabilirsiniz  İsmine ya da markasını bilmiyorum ama biraz araştırılırsa bulunabilir 

Öncelikle geçmiş  olsun YouTube'da noyan isminde bir kullanıcı var onun bir videosunda spreyden bahsetmişti  organik ürünlerin(yoğurt süt yemek vs) hayvan ve insan atıklarının temizlenmesine yarayan bir sprey (kusma idrar vs )  birkaç uygulamada kendisi bundan memnun kaldığını söylemişti  galiba kedisinin bir marifetini temizlemişti bence bu tarz bir ürün kullanabilirsiniz  İsmine ya da markasını bilmiyorum ama biraz araştırılırsa bulunabilir 
Bakteri bombası diye bişeymi hocam bende izledimde güvenemedim pek

Hocam yıkasakta çıkmayan koku bakterilerin yol açtığı koku oluyor bunu da bakterileri öldürerek önlemek mümkün anladığım kadarıyla

Geri
Üst Alt