Yeni VW T-ROC (SUV)

poyik

Üye
İsim
poyik
Merhaba 

vw 2 gün önce resmi tanıtımını yaptığı yeni suv modeli T-ROC golfden yüksek tiguanden aşağıda golf ile tiguan arası bir SUV aracı bence iyi bir rekabet yaratacak gibi gözüküyor. ön tamponda gündüz led ve sinyaller çok dikkat çekici ve şık aynı zamanda sarı sinyal şeklinde yanıp sönmeleri bence şık olmuş. Audi Q2 ile yarışır alt etek ve tavan renklendirmeleri çift olarak sunmakta. 

Kırmızı gövde ve siyah taban , mavi gövde ve beyaz tavan çok şık gözüken şeçenekler iç kısmıda güzel dizayn edilmiş. şu anda 6 ileri manuel motor ile 7 ileri otomatik 2.0 motor seçenekleri var gibi. bundada tiguande ve Audi Q2 deki gibi 1.6 TDI 7 ileri motor yok gibi gözukuyor şu anda olsa tadından yenmez.

Moderatör tarafında düzenlendi:
TR fiyatları ne zaman açıklanır acaba merak konusu.

içini renkli yapıyorlar oyuncak arabaya dönüyor.

nissan juke gibi birsey sanirim buyuklugu,tipini begenmedim,araba en ust donanimda olmasina ragmen cekiciligi yok.Bunun yerine tiguani alirdim ben,TAbi zevkler ve renkler degisir

Golf'ten ucuz Polo'dan az pahalı olması lazım. İlk bakışta sevmediğim yönleri:

1) C sütunu fazla kalın geldi. Görüş açısında sıkıntı çıkartabilir.
2) Bardaklıkların üzerini kapatacak sürgülü kapak yok (el freni yanı)
3) Yerden yüksek olmasına rağmen şaft tüneli fazla yüksek gibi geldi
4) Bagajda 12V soketi yok, kapı içleri de halı kaplı değil
5) Koltuklar uzun yol için pek konforlu görünmedi.

Golf'ten ucuz Polo'dan az pahalı olması lazım. 
Hocam fiyat olarak maalesef daha pahalı olacaktır. Vw audi Q2 nin rakibi olarak konumlandirmis gibi araci.

Ingiliz sitelerinde 20.000 pound  civarında olacağı söyleniyor.Bizde daha da pahalı olacaktır.

Geri
Üst Alt