Jump to content
GG

Golf'ten A3'e geçtik, bıraktığı izler...

Recommended Posts

Bütün yorumları elimden geldiğince okudum, teşekkürler faydalı paylaşımlar için

İki sorum olacak, cevaplayan olursa çok makbule geçer

1- Aracım Golf 1.6 TDI, 2015 Manuel-Highline. Fakat ısıtmalı koltuk, u-led far, cam tavan, 18 inç jant, geri görüş gibi özellikleri mevcut. Bu aracı satmak ve otomatik bir araç almak istiyorum. A3 Sedan Design bu konuda makul bir seçenek olur mu?

2- A3 Sedan'ın arka koltuk mesafesi için yorumlarda bir netlik okuyamadım. Sizce Golf'e kıyasla daha mı geniş, yoksa daha mı dar bir arka koltuk mesafesi var?  

1-Doluluk alışkanlık yaratacağı için yeni arabanızın donanımları aratmayacak dolulukta olursa sizin için daha makul olur.

2- BMW F20 satıp, a3 sedan düşünüp test etmiş biri olarak, arkası dar olduğu için hiç düşünmeden direk eledim. Bu yüzden mk7,5 aldım ve şimdilik memnunum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, muikta yazdı:

Bütün yorumları elimden geldiğince okudum, teşekkürler faydalı paylaşımlar için

İki sorum olacak, cevaplayan olursa çok makbule geçer

1- Aracım Golf 1.6 TDI, 2015 Manuel-Highline. Fakat ısıtmalı koltuk, u-led far, cam tavan, 18 inç jant, geri görüş gibi özellikleri mevcut. Bu aracı satmak ve otomatik bir araç almak istiyorum. A3 Sedan Design bu konuda makul bir seçenek olur mu?

2- A3 Sedan'ın arka koltuk mesafesi için yorumlarda bir netlik okuyamadım. Sizce Golf'e kıyasla daha mı geniş, yoksa daha mı dar bir arka koltuk mesafesi var?  

Hocam o donanımlara sahip a3 çok pahallı olacaktır. Çok km yapmıyorsanız benzinli ye geçmenizi öneririm. A3 sedanın arka yaşam alan kötü. Bence HB a3 Daha mantıklı. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 12.01.2019 at 20:01, seran yazdı:

1-Doluluk alışkanlık yaratacağı için yeni arabanızın donanımları aratmayacak dolulukta olursa sizin için daha makul olur.

2- BMW F20 satıp, a3 sedan düşünüp test etmiş biri olarak, arkası dar olduğu için hiç düşünmeden direk eledim. Bu yüzden mk7,5 aldım ve şimdilik memnunum.

On 12.01.2019 at 23:12, yusuf yazdı:

Hocam o donanımlara sahip a3 çok pahallı olacaktır. Çok km yapmıyorsanız benzinli ye geçmenizi öneririm. A3 sedanın arka yaşam alan kötü. Bence HB a3 Daha mantıklı. 

Teşekkürler cevaplar için

Doluluk olarak zaten beklentimi düşürdüm. En ucuz opsiyon 150-160 bin bandından başlıyor. Aracım manuel ve hanıma uymuyor. Değiştirmeyi bu yüzden düşündüm. Yoksa epeydir bu kadar keyifle bindiğim araç olmamıştı.

Beni asıl ilgilendiren ise arka yaşam mesafesi. sizlerin cevabı da tatmin edici oldu. nitekim iki çocuk var ve bazan hanım da arkaya oturmak durumunda kalıyor. bu durumda sıkıntı olacak belli ki. En iyisi A3 sedan opsiyonunu elemek

tekrar teşekkürler...

yusuf ve seran bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@mbonat nedense sedanı çok beğeniyorum ama bazı yorıumlarda koltuk yüksekliği sedan da daha yüksek sportback te daha alçak konumda olduğu yazılıyor gerçekten böyle mi, yol tutuş vs gibi kullanım noktalarında sedan ile sportback farkı var mı yoksa sürüş hissi aynı mı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bursair
      ARAÇ BİLGİLERİ
      Genel bilgiler: Pasifik Mavi , Boya değişen yok , Kamera, Cam Tavan , ULED  
      Boya ve değişen:  Yok
      Fiyat: 135.000tl .  -   ilan no : 698418789 - sahibinden ilan numarası
      Km : 38.000
      FOTOĞRAFLAR:

• Yazan: Hüseyin Koç
      Ürün Adı:  Discovery Pro Mib 2 ve amblem kamera
      Detaylar:  Discovery Pro mib 2 sorunsuz arka amblem camera ile beraber çercevesi de verilecektir. Ayrı ayrı satış yapılabilir... Ayrı satış fiyatları için konuşalım.
      Fiyat:  8000tl
      Fotoğraf:  
    • Yazan: rasistaken
      Merhaba dostlarım. Cümleten iyi akşamlar dilerim. Dün bir konu açmıştım Jetta ile alakalı. Ekonomik durumumdan dolayı biraz para gerekli olduğu için arabamı takas+para ile satmak istiyordum. Bugün bir araç buldum. Konuştuk ve anlaştık. 2014 1.4 TSI ACT 140PS DSG F1 132.000 kmde bir arabası var arkadaşın. Fiyatı da gayet uygun geldi bana. Emsallerine baktığım kadarıyla. Malum sitede ilan fiyatı 75.500 gözüküyor. Yarın almaya gideceğim diye düşünüyorum ve size de danışmak istedim. Araçta 26.000 hasar kaydı var. Sorduğumda ise verdiği cevap tam olarak böyle. "Sol ön çamurluk değişik sağ ön çamurluk boyalı sol arka camurluk boyalı hasarı sol ön camurlukta. Yandan darbe almıs jant amörtisör teker bilyası falan ön takım değişmiş ondan dolayı gelıyo hasar" Motora ve şaseye dokunulmamış bilgisini aldım. Sizce nasıl dostlarım?
    • Yazan: rasistaken
      Merhaba dostlarım. İyi akşamlar dilerim herkese öncelikle. Kısa bir süre önce 2016 model 1.2 TSI Comfortline paket Golf almıştım fakat ekonomik nedenlerden dolayı satmak zorundaydım. Bir arkadaş ile takasa girmeyi düşünüyorum. Arabası 2012 model 1.4 TSI Comfortline paket bir Jetta. Üste makul bi para alacağım. Sorum daha önceden veya şu an Jettası olanlar tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim. Ne gibi farklılıklar yaşarım? Şimdiden teşekkür ederim.
    • Yazan: serhatas
      Merhabalar aranıza yeni katıldım. Tecribeli arkadaşlara bir sorum olacaktı. Golf7 aracım anahtar pil uyarısı veriyordu, pili değiştirdim uyarı gitti. Birkaç gün sıkıntısız kullandım. 2 gün sonra anahtar çalışmadı. Manuel olarak kapı açılıyor ve araba çalışıyor. Yedek anahtar da sağlam. Düşünüyorum ki beyni silindi. Tekrar nasıl senkronizasyon yaparım yardımcı olursanız sevinirim. Pil dolu anahtar üstündeki kırmızı lamba da yanmıyor.