çift u led uygulaması

Kanarya

Yeni Üye
İsim
kanarya
Apo Ustanın elinde 753D ve 754D kodlu çift u led far var.ilgilenen arkadaşlar  apo ustayla irtibata geçebilir.forma üye arkadaşlara özel indirim var..telefon  05322840838    

Moderatör tarafında düzenlendi:
Fiyat yazalım gençler

Şahsen 7000 çift ulede veremem. Onun yerine şu anki aracımın üzerine koyarım o parayı. 2014 manuel, uledli,led stoplu highline alırım.
Tercih meselesi. Comfortline her şeyi yap yine comfortline. Highline her zaman standart donanımda bile daha iyidir bence. Artı bağımsız süspansiyonda cabası.

tüm beyinleri üzeride 5000 tl civarında bu iş olur.  özelden sorucağınız başka sorular var ise cevaplarım. tel 5323638105

Şahsen 7000 çift ulede veremem. Onun yerine şu anki aracımın üzerine koyarım o parayı. 2014 manuel, uledli,led stoplu highline alırım.
Tercih meselesi. Comfortline her şeyi yap yine comfortline. Highline her zaman standart donanımda bile daha iyidir bence. Artı bağımsız süspansiyonda cabası.
higline'a özel bağımsız süspansiyon mu oluyor nasıl yani?

Farlar benim değil bir Abim de, onun dediği fiyatı söyledim, sıfır kullanılmamış orjinal ürün. Tercih meselesi biraz da, bana kendim doldurmak daha zevkli geliyor, ama dediğiniz gibi fara 7000 vermem, onun yerine bir çok şey alır onları takarım. 

Farlar benim değil bir Abim de, onun dediği fiyatı söyledim, sıfır kullanılmamış orjinal ürün. Tercih meselesi biraz da, bana kendim doldurmak daha zevkli geliyor, ama dediğiniz gibi fara 7000 vermem, onun yerine bir çok şey alır onları takarım. 
Zevk ve tercih meselesi Eren.
Daha önce 2013 midline plus vardı. Fonksiyonel direksiyon yatırmıştım, 16"jant lastik almıştım, sis farı vardı. Ama neticede ne kadar doldurursan doldur midline idi ve sonu yoktu. Hiç bir zaman comfortline olmuyordu. 1 ay sıkı bir takiple malum siteden imzamdaki comfortline denk getirdim. Uygun fiyata aldim. Midline plusıda sattim. Ödedigim fark 3-4 bin tl idi.
Artık 2014 model ve ekstralı comfortline sahibi olmuştum.
Şimdiki hedef aynı prensiple 2014 ve üzeri 1.4 highline manüel.simdiki aracının üzerine 5-6bin tl ilave ile alınabiliyor. İlanlara bakıyorum bazıları comfortline aracına higlinedan fazla fiyat yazıyorlar. Anlamak güç. Highline ayarında comfortline diye. Ama hiçbir zaman gerçekte highline olmuyor.[emoji4]

5000 Tl montaj dahilse çok güzel fiyat. Ben bir aydan fazla süredir malzeme topluyorum malzemeler yaklaşık 4000 tutuyor. Eğer parçaları almamış olsaydım bunu kaçırmazdım

Bcm ve afl falan dahil değildir diye düşünüyorum. Eğer onlar da dahil ise süper fiyat

Geri
Üst Alt