Adım adım Highline

@fcsrn hocam sonradan takılan katlanır aynalarda kapatma kumandadan yapılıyor fakat açmak için kontağı açmak gerekiyor diye biliyordum, sizin videoda kumandadan açıldı. Kodla mı ilgili acaba yada ben mi yanlış biliyordum..

@fcsrn

Erenim

Sendeki potansiyeli görerek keşfeden olarak gururla izlerken "bu kadar da olmaz herhalde" demeyi uzun süre önce bırakırdın bana.

Ellerine sağlık.
Abim, çok teşekkür ederim güzel sözlerin için. :)  

@fcsrn

Kardeşim valla seni ve yaptığın işleri tarif edecek cümleleri toparlayamıyorum . alkışların hepsi sana
Doğan Abi çok sağol, ben böyle uğraştıkça mutlu oluyorum, severek yaptığım için de başarılı olduğumu düşünüyorum. :)

Eline sağlık, led stop ve jant çözdün mü senden iyisi yok.Hatta önce jant çöz derim.Doverları satınca 400-500e dijona falan geçiyorsun zaten.
Sağolun Doğan Hocam, aynen sıra da led stop var, jant işini en sona bırakıyorum  çünkü en maliyetlisi  o, Doverları satmam büyük ihtimalle, kışlık takım yaparım. :)

Kral olmuş @fcsrn harika iş çıkarmışsın  &:
Sağol Abi, senin araca da bişeyler yapabiliriz istersen. :D  

Eren hocam takipteyiz, ayna siparişini geçtik, geldikten sonra montaj için seni bekliyor olacağım İstanbul'a
emoji106.png
arabanın maşallahı var nazar değmesin, güle güle kullan güzel günlerde..
Hocam sağolun. :)  Aynalarınız muhtemelen ben gelmeden gelmiş olur. Bayramın 3 veya 4. günü buradan çıkacağım, bir kaza bela olmazsa o gün öğleden sonra orada olurum. 1 hafta oradayım. Siz müsait olduğunuz da hallederiz montajı da. :)  

iyi iş çıkarmışsınız valla :))

aynayı açıp bakma imkanınız olmuş öğrenmek istediğim konu şu 

bu aynayı katlayıp açan mekanizmanın kaliteli olup olmadığı yani elle zorlandığında veya giderken bi yere sürtme olduğu zaman bu mekanizmaya zararı ne derece fazla olduğu.bu darbelere karşı mekanizma ne derece esnek veya bu ufak tefek şeyleri tolere etmek için esneme payı mı var?
Hocam kalbiniz temizmiş, az önce arkadaşımın yanına gittim, gıcıklığına sol ayna  açılırken tutmak istedi ama eli sıkıştı araya. :D  Yani mekanizma bayağı güçlü ve sağlam. Eli bayağı acıdı arkadaşımın. 

@fcsrn hocam sonradan takılan katlanır aynalarda kapatma kumandadan yapılıyor fakat açmak için kontağı açmak gerekiyor diye biliyordum, sizin videoda kumandadan açıldı. Kodla mı ilgili acaba yada ben mi yanlış biliyordum..
Orjinal nasıl katlanıp açılıyorsa bu da öyle Hocam. Açılmasını bilmiyorum ama kapanmasını ayarlayabiliriz ışığının kapanmasını da aynı şekilde. 

Maşallah Diyorum [emoji122] [emoji106]

Misal 2013 model leonda kontagi acinca aynalar açılıyor ondan sonraki model yıllarında kumandadan kapilari açınca açılıyor. Yeni modellerde kumanda dan açılıyor 

Hocam tebrik ediyorum. Golf mühendisliği fahri sertifikası sahibisiniz benim gözümde.Bu gidişle motora da el atacağınızı düşünmekteyim.

Misal 2013 model leonda kontagi acinca aynalar açılıyor ondan sonraki model yıllarında kumandadan kapilari açınca açılıyor. Yeni modellerde kumanda dan açılıyor 
Benim arabam 2013 model, muhtemelen bu modül nedeniyle kumandadan açmayacak, kontağı açınca açılacak..

Benim arabam 2013 model, muhtemelen bu modül nedeniyle kumandadan açmayacak, kontağı açınca açılacak..
Evet hocam muhtemelen öyle olacak ama o daha güzel bence emin olun. Öbür türlü gereksiz yere açılıyor çok fazla

Eren hocam yakında tüm arabayı parçalayıp golf 8 yapacaksın yakında:) Çok güzel çalışma hayırlı olsun:)

Geri
Üst Alt