Adım adım Highline

fcsrn

Moderatör
İsim
Eren
Katlanır ayna montajını da bugün yaptım nihayet. Siparişi 1 ay önce vermiştik ancak kargo da sorun olduğu için bayağı gecikmeli geldi. Yusuf abi kargon geldi deyince çıktım gittim aldım direk. :D   Montaj için Amasya'yı bekledim rahat rahat çalışırım diye. Dün akşam geldim ve bugün direk montajını yaptım. Aslında işlemler basit ancak dikkatli gitmeyince benim gibi iki kapıyı da 2 kez sökmek zorunda kalabiliyorsunuz. Sağ tarafı komple bitirip solu yarıladığımda aklıma geldi sağ camı açtım ve bingo. Yarıya kadar açılıyor sonra takılıyordu. Solu yapınca mecbur sağı bi daha söktüm hallettim. Bu sefer ayna ayar düğmesini takmayı unuttuğum için solu da tekrar sökmem gerekti. İş hayli uzadı yani. Ama sonunda, @MSE @yusufve her zamanki gibi sağolsun bıkmadan usanmadan yardımıma koşan @necati Abime teşekkür ederim.   Buyurun resimler. :)

Katlanır Ayna (4).JPG

Katlanır Ayna (6).JPG

Katlanır Ayna (8).JPG

Ön Kapılarda ki izolasyon malzemesi. Geçen gün konusu geçmişti. Açıkçası öne bu kadar özenip arkayı bomboş bırakmaları saçma olmuş. İnce de olsa bişey koysalarmış arkaya da yalıtım için keşke. 

Katlanır Ayna (9).JPG

Katlanır Ayna (1).JPG

Katlanır Ayna (2).JPG

Katlanır Ayna (3).JPG

Ekli dosyayı görüntüle Katlanır Ayna.mp4

Eren bey merhaba, aynalar için aracın VCDS kodunu paylaşaırmısın. Nasıl kodladın araca? Teşekkürler.

@fcsrn

Erenim

Sendeki potansiyeli görerek keşfeden olarak gururla izlerken "bu kadar da olmaz herhalde" demeyi uzun süre önce bırakırdın bana.

Ellerine sağlık.

@fcsrn

Kardeşim valla seni ve yaptığın işleri tarif edecek cümleleri toparlayamıyorum . alkışların hepsi sana

Eline sağlık, led stop ve jant çözdün mü senden iyisi yok.Hatta önce jant çöz derim.Doverları satınca 400-500e dijona falan geçiyorsun zaten.

Eren hocam takipteyiz, ayna siparişini geçtik, geldikten sonra montaj için seni bekliyor olacağım İstanbul'a [emoji106] arabanın maşallahı var nazar değmesin, güle güle kullan güzel günlerde..

iyi iş çıkarmışsınız valla :))

aynayı açıp bakma imkanınız olmuş öğrenmek istediğim konu şu 

bu aynayı katlayıp açan mekanizmanın kaliteli olup olmadığı yani elle zorlandığında veya giderken bi yere sürtme olduğu zaman bu mekanizmaya zararı ne derece fazla olduğu.bu darbelere karşı mekanizma ne derece esnek veya bu ufak tefek şeyleri tolere etmek için esneme payı mı var?

iyi iş çıkarmışsınız valla
)
aynayı açıp bakma imkanınız olmuş öğrenmek istediğim konu şu 
bu aynayı katlayıp açan mekanizmanın kaliteli olup olmadığı yani elle zorlandığında veya giderken bi yere sürtme olduğu zaman bu mekanizmaya zararı ne derece fazla olduğu.bu darbelere karşı mekanizma ne derece esnek veya bu ufak tefek şeyleri tolere etmek için esneme payı mı var?
Mekanizma geri katlanabiliyor hocam. Sorun olmaz.

Eren hocam takipteyiz, ayna siparişini geçtik, geldikten sonra montaj için seni bekliyor olacağım İstanbul'a
emoji106.png
arabanın maşallahı var nazar değmesin, güle güle kullan güzel günlerde..
Hocam kargo için satıcıyla konuştunuz mu?İndirim yapıldı mı?

Geri
Üst Alt