Jant hakkımda bilgi lütfen

onurbahar

Yeni Üye
İsim
onur
Herkese merhabalar,

Bir konuda yardımlarınızı rica ederim,

Geçen haftalarda murat hocamında desteğiyle 1.4 tsi highline kırmızı golf aldım.

Durban jantlar çok hoşuma gidiyor ama 18 olduğu için aklımdan çıkardım, ona yakın ve çok beğendiğim madrid jantları aracımda bulunan dijon jantlarla değiştirmek sizce mantıklı mı ?

Bu değişiklik araçta garanti dışı bırkmaya sebep olabilir mi ?

Bilgi için teşekkür ederim.

Aslında buldum madrid jant ama takas yapıldığında üstüne 750 tl istiyor satıcı arkadaş. Biraz fazla gibi ... Güvenilir birisini bulabilirsem takas yapacağım inşallah

Kırmızıya madrid, tungsten griye durban.

Bilgi için teşekkür ederim.

Aslında buldum madrid jant ama takas yapıldığında üstüne 750 tl istiyor satıcı arkadaş. Biraz fazla gibi ... Güvenilir birisini bulabilirsem takas yapacağım inşallah
750 fazla değil lastikler ve jantlar iyi durumda ise

Bugün 1500 TL ye dijon jant bulabilirsin ancak madrit jantları lastikleri ile birlikte 2.500 TL ye bulabilirsen iyi, 

Birde şöyle düşünelim dijon jantla madrit jant arasındaki kilo farkını ele alırsak 18 durban mantıklı geliyor alaşımın hafifliği ve kırmızıya uyumu durban dan daha iyi olamaz, ancak zevkler ayrı tabi. 

Bugün 1500 TL ye dijon jant bulabilirsin ancak madrit jantları lastikleri ile birlikte 2.500 TL ye bulabilirsen iyi, 
Birde şöyle düşünelim dijon jantla madrit jant arasındaki kilo farkını ele alırsak 18 durban mantıklı geliyor alaşımın hafifliği ve kırmızıya uyumu durban dan daha iyi olamaz, ancak zevkler ayrı tabi. 

Fiyat konusu aklıma çok taktığım bişi değil aslında.

Önemli olan güvenilir birisi olması ve jantların temiz olması.

Herkese merhabalar,

Bir konuda yardımlarınızı rica ederim,

Geçen haftalarda murat hocamında desteğiyle 1.4 tsi highline kırmızı golf aldım.

Durban jantlar çok hoşuma gidiyor ama 18 olduğu için aklımdan çıkardım, ona yakın ve çok beğendiğim madrid jantları aracımda bulunan dijon jantlarla değiştirmek sizce mantıklı mı ?

Bu değişiklik araçta garanti dışı bırkmaya sebep olabilir mi 
Değerli Onur Hocam

Öncelikle Golf ünüzün güzel günlerde sevdiklerinizle keyfini sürmenizi dilerim.

Bahsettiğiniz Madrid jantların orijinali için herhangi bir garanti sorunu yaşanmaz. Bildiğim kadarıyla replikası bulunmayan nadir modellerden. Çekinmeden değiştirebilirsiniz.

Madrid jantlar Dijon a göre fabrikasyon çıkışta 1.170 lira farkla alınıyordu vergi artışlarından önce.

Orijinal diyorlar piyasada 2 bin lira civarda

Madrid jantlar ise 2 bin ila 2 bin beş yüz liradan satiliyor.

Pazarlıkla 500 e düşse veya çok temizse Fark bana fazla gelmedi açıkçası

Hayırlı olsun kazasız belasız günler. Dijonlara ben talip olabilirim anlaşırsak.

Herkese merhaba ,

Benimde Dijon jant alma kararım var.

Eger İbrahim arkadaşım almak istemez ise  bende alıcıyım , bilginize ...

Ben dijon çıkarıp asla madrid takmazdım.İmkan varsa durban takın yada oem 18 başka jant bulunabilirseniz oda olur.

Geri
Üst Alt