Ankara-Marmaris arası yol tavsiyrleriniz

Blackjoke

Üye
İsim
Çağrı
Herkese iyi günler iyi aksamlar cuma günü mesai bitişi ankara dan marmaris e bir yolculuk planlıyorum allahın izni ile. Standart polatlı-afyon-dinar-denizli-kale yolundan marmaris e varıcam nasipse. Varmıdır daha farklı alternatif yol şurası daha güzel yol yada yolda şuraya filan uğra diyeceğiniz yer. Saygılar. s=bigstar

Benim de bildiğim en kısa yol o. Tavas'ta sanayi sitesinde (yol üzeri) Bağlı Kokoreç'e uğramayı unutmayın. Kocaman Vedat Milör tabelasını zaten görünür :)  

Kale tarafında sık sık heyelan ve yol çalışması  olur, yola çıkmadan karayolları internet sitesini kontrol etmeyi unutmayın.

Benim de bildiğim en kısa yol o. Tavas'ta sanayi sitesinde (yol üzeri) Bağlı Kokoreç'e uğramayı unutmayın. Kocaman Vedat Milör tabelasını zaten görünür :)  

Kale tarafında sık sık heyelan ve yol çalışması  olur, yola çıkmadan karayolları internet sitesini kontrol etmeyi unutmayın.
Koko bizde eyvallah :'(  teşekkürler heyelan mevzusu alındı.

Hocam

Denizli-tavas-kale-deilde

Denizli-aydin-cine-yatagan yolu daha guzel 30km fazla yol anca yaparsin

Kale tavas yolu manza olarak iyi ama yollar iyi deil. Cam kirilma kaputta tas izi olma ihtimali cok yuksek

Ben bodrumda 6.6 siddetinde deprem oldugunda oradaydim

Giderken kale tavas yoludan gittim

Gelirken aydin cine yoluundan geldim yolda puzu yok desem yeri yol cok iyi

Duzeltme

(Aydin çine uzerinden 60 km fark var ama ben yinede aydindan gitmeni oneririm karar senin)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam

Denizli-tavas-kale-deilde

Denizli-aydin-cine-yatagan yolu daha guzel 30km fazla yol anca yaparsin

Kale tavas yolu manza olarak iyi ama yollar iyi deil. Cam kirilma kaputta tas izi olma ihtimali cok yuksek

Ben bodrumda 6.6 siddetinde deprem oldugunda oradaydim

Giderken kale tavas yoludan gittim

Gelirken aydin cine yoluundan geldim yolda puzu yok desem yeri yol cok iyi

Duzeltme

(Aydin çine uzerinden 60 km fark var ama ben yinede aydindan gitmeni oneririm karar senin)
@Ümit Akkaya hocam değerli tavsiyeniz için teşekkür ederim bende bugün öğlenden sonra bir arkadaşım ile sohbet ederken konu açıldı ben genelde googlemaps kullanıyorum navigasyonda ama arkadaşımda 10 gün önce gitti googlemaps saçma bir yola sokmuş onu aşşağıda göreceğin üzere dediğin gibi aradaki yol eski bir dağ yoluymuş berbatmış.Sonra dedi ki abi yandex navigasyonu tercih et o güzel yoldan götürüyor dedi harbiden baktık google resmen dağa sokuyor yandex 30 km daha fazla ama yol çiçek gibiymiş.Alt foto yandex.

googlemaps.jpg

yandex.jpg

Geri
Üst Alt