70 bin ₺ Bütçe ile

Recep29

Yeni Üye
İsim
Recep
70 bin tl bütçem var otomatik bir araca ihtiyacım var ama hiç ww grubu bir golf aracım olmadı sizce 1.4 tsi mi almalıyım yoksa daha eski modelli dizel otomatik mi almalıyım.tiptronik vitesli modeller hangi senelerde var ve bu vitesli araçların önerilmediğini okudum sizce nasıl bir tercih yapmalıyım. 

70 bin bütçe ile otomatik golf 7 biraz zor hocam. Yılık kaç km yol yapıyorsunuz

15 bini geçmez ama golf 6 olabilir diye düşündüm 

otomatik şart değilse belki manuel bulunabilir

2 aylık bir golf 6 1.4tsi dsg sahibiyim ilk arabam 2 kere uzun yol yaptım toplamda 2500 km civarı kullandım. yakıt ve performans olarak aracım beni çok tatmin ediyor 70 binin altına alabileceğiniz bir araç 

70 bin tl bütçem var otomatik bir araca ihtiyacım var ama hiç ww grubu bir golf aracım olmadı sizce 1.4 tsi mi almalıyım yoksa daha eski modelli dizel otomatik mi almalıyım.tiptronik vitesli modeller hangi senelerde var ve bu vitesli araçların önerilmediğini okudum sizce nasıl bir tercih yapmalıyım. 
1.4 otomatik ve birazda temiz bişey olsun derseniz 80000 bandına çıkmanız lazım. Zira ben 1.2 dsg aracımı dün 72500 e verdim ama sorarsanız ucuza gittiğini düşünüyorum. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Değerli Hocam 

Tiptronik model 2012 yılı sonrası tüm model yıllarında mevcuttur.

1.2 TSI Comfortline manuel araç öneririm size.

Sürüş konfor paketi bulunması yeterli hocam

TSK ederim hocam 2011 1.4 tsi var 60 binde otomatik comfortline 61 bin diyor hatasız tiptronik mi oluyor yani 

Usta Eşimin kullanması icin şart otomatik olması ama tiptronik değil 7 ileri dsg arıyorum 

Usta aslında sunu öğrenmek istiyorum 2008 de tanıtıldığı yaziyor  ama hangi golf modellerinde çift kavramalı 7 ileri dsg var bunu öğrenebilirsem iyi olacak bütçeme uygun bulamazsam artık Honda jazz ve civic ile yetineceğim 

Triptonic dediğimiz olay otomatik vites yanında manuel modda olması değil mi? Ben mi yanlış biliyorum. Eğer öyleyse Golf 6 DSG lerde triptonik Hocam. 

Geri
Üst Alt