Golf 7 tdi dsg almayı düşünüyorum

alim_ahmet

Yeni Üye
İsim
SEDAT ÇANAKCIOĞLU
Selamlar

2014,2015 golf tdi dsg almak istiyorum fiyat ve özellik konusunda yardımcı olmanızı rica ederim.

şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar 

2014,2015 golf tdi dsg almak istiyorum fiyat ve özellik konusunda yardımcı olmanızı rica ederim.

şimdiden teşekkürler 
Öncelikle hoşgeldiniz hocam.

Golf tdi da tek motor seçeneği var o da 1.6 tdi. Donanim olaraksa bostan doluya midline plus comfortline ve highline

Sizin bütçeniz ve donanım isteğiniz burada önemli.bunlari belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırız.

teşekkürler ilginize öncelikle comfortline olması yeterli 70,80,000 arasında fazlası benim bütçeyi zorlar. 

Selamlar 

şimdiden teşekkürler 
Değerli  @alim_ahmet Hocam 

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Eğer forumdaşlarimizdan satma niyetinde olan varsa buradan size ulasacaktır.

Hayırlı olsun 

@alim_ahmet hocam max. Bütçe 80.000 TL dediğinizden tdi comfortline ve dsg kombinasyonunda 2014 modellere bakmanız daha mantıklı olur.2015 modeller biraz pahalı gelecektir.butcenize uygun olarak 2014 modeller var ancak onlar da 85.000 km ve ustu.km takıntınız yoksa temiz bir arac bulursaniz alabilirsiniz

Tabi tavsiyem sürüş konfor paketli(on arka park sensoru ve hız sabitleyici) bi araç almanız.

Teşekkür ederim ilginize 

Yilda 10 /15.000 km yapan biri icin tsi motorda tavsiyeniz ne olur ikinci el satışında problem yaşanirmi tabi yine comfortline donanimli 

Tekrar teşekkürler

Teşekkür ederim ilginize 

Yilda 10 /15.000 km yapan biri icin tsi motorda tavsiyeniz ne olur ikinci el satışında problem yaşanirmi tabi yine comfortline donanimli 

Tekrar teşekkürler
Rica ederim hocam. mevcut bütçenizle 1.4 tsı comfortline+sürüş konfor paketli dsg bulabilirsiniz. 1.2 tsı da var daha çok şehirci kullanacaksanız 1.2 de düşünebilirsiniz. Performans benim için daha önemli derseniz ve butceniz varsa 1.4 almanız daha mantıklı olur bence.

Ikıncı elde satış sıkıntısı olmaz hocam sonuçta golf cabuk satılan araçlardan bir tanesi

Geri
Üst Alt