Araçların temizliği

41HU367

Üye
İsim
YLDRM41
Bir kaç gündür araştırma yapıyorum sonunda maguirus da karar kaldım şuanlık sadece iç dış yıkamasını yaptıracağım gerçekten profosyenel bi yer arıyorum gerek aracı yılarken koltuklarımın ıslanmasından gereksede sağının solunun çizilmesinden bıkmış durumdayım

Kocaelinde bana bu konuda önerebileceğiniz bi yer var mı

Bunlara sonax vb ülke genelinde hizmet veren yerlerde olabilir

Özellikle maguirus hakkında gidip iyi veya kötü izlenimlerinizi yazarsanız memhun olurum

Neresi olursa olsun marka falan fark etmez kimse aracınıza sizin gibi davranmaz

Kesinlikle öyle keşke imkanlar el versede bahçeli garajlı bi evim olsa önünde çeşmesi olsa hortumla yıkardım tazikli su bile vurmazdım ama malum ne garaj var nede öyle bahçe

Kesinlikle öyle keşke imkanlar el versede bahçeli garajlı bi evim olsa önünde çeşmesi olsa hortumla yıkardım tazikli su bile vurmazdım ama malum ne garaj var nede öyle bahçe
Öncelikle merhaba

Benim naçizane tavsiyem bozuk para ile kendi aracınızı yıkama hizmet sunan benzinliklerde kendi eldiveniniz kendi şampuanınız ile detaylı bir şekilde yıkayabilirsiniz. İçinizde rahat etmiş olur. Ama bunada fırsatınız olmazsa büyük markalar bence gözlerinizi kamaştırmasın benim tavsiyem detailing işi yapan harika yerler var bir çok yerde. Bu işi butik olarak yapan yerlerde var kendisine dükkan açmış yıllardır hizmet edenlerde. Güzel ve dataylı bir demir tozu temizliği, kil işlemi, yıkama ve polisaj işleminden sonra aracınıza çok daha ısınacaksınızdır. Detaylı bir kokpit temizliği aracınıza ilk defa oturuyormuş hissi uyandırır. Daha sonra rutin temizliğide aynı yerde yaptırırsınız. Bu tarz yerler araçlara evladı gibi yaklaşır çünkü işini severek yapar(kendimden biliyorum
) bezlerini bile tazzikli suyla yıkayıp heryere aynı bezi sürüp araçları hare çizik içinde bırakan yıkamacılar gibi değildir. Detailing ile ilgili güzel bir forum sitesi var ( site ismi verebilirmiyiz bilmediğimden yazmadım forum kuralları gereği) o forumda sizin yaşadığınız yerde detailing ile uğraşan kim varsa size tavsiyeleri olacaktır. Yaşadığınız ilde tanıdığım olmadığı için tavsiyede bulanamayacağım malesef. Bir google araştırması size yardımcı olacaktık. Özel mesaj ilede yardımcı olabilirim. İyi günler dilerim.

Öncelikle merhaba

Benim naçizane tavsiyem bozuk para ile kendi aracınızı yıkama hizmet sunan benzinliklerde kendi eldiveniniz kendi şampuanınız ile detaylı bir şekilde yıkayabilirsiniz. İçinizde rahat etmiş olur. Ama bunada fırsatınız olmazsa büyük markalar bence gözlerinizi kamaştırmasın benim tavsiyem detailing işi yapan harika yerler var bir çok yerde. Bu işi butik olarak yapan yerlerde var kendisine dükkan açmış yıllardır hizmet edenlerde. Güzel ve dataylı bir demir tozu temizliği, kil işlemi, yıkama ve polisaj işleminden sonra aracınıza çok daha ısınacaksınızdır. Detaylı bir kokpit temizliği aracınıza ilk defa oturuyormuş hissi uyandırır. Daha sonra rutin temizliğide aynı yerde yaptırırsınız. Bu tarz yerler araçlara evladı gibi yaklaşır çünkü işini severek yapar(kendimden biliyorum :) ) bezlerini bile tazzikli suyla yıkayıp heryere aynı bezi sürüp araçları hare çizik içinde bırakan yıkamacılar gibi değildir. Detailing ile ilgili güzel bir forum sitesi var ( site ismi verebilirmiyiz bilmediğimden yazmadım forum kuralları gereği) o forumda sizin yaşadığınız yerde detailing ile uğraşan kim varsa size tavsiyeleri olacaktır. Yaşadığınız ilde tanıdığım olmadığı için tavsiyede bulanamayacağım malesef. Bir google araştırması size yardımcı olacaktık. Özel mesaj ilede yardımcı olabilirim. İyi günler dilerim.
Değerli Hocam 

Bir detailing formasıyla sponsorluk anlaşması arifesindeyiz. 

Nasip olursa forumdan gidem herkese detaylı yıkama temizlik ve boya koruma veya cila işlemleri indirimli olarak yapılacak.

Bu güzel girizgâh sponsorumuz için kullanılabilir.

Saygı ve sevgilerimle 

Değerli Hocam 
Bir detailing formasıyla sponsorluk anlaşması arifesindeyiz. 
Nasip olursa forumdan gidem herkese detaylı yıkama temizlik ve boya koruma veya cila işlemleri indirimli olarak yapılacak.
Bu güzel girizgâh sponsorumuz için kullanılabilir.
Saygı ve sevgilerimle 

Çok güzel haber forumumuz için. İşini iyi yapan yıkamacıları tenzih ederim ancak araç katili olan yıkamacılardan canım yanarak detailing işine merak sardım aslında teşekkür etmeliyim bu güzel uğraşa beni başlattıkları için. Aracını önemseyip seven forum üyelerinin detailing in tadına bakmasını çok isterim.

Geri
Üst Alt