Jump to content

fcsrn

İSTANBUL BULUŞMASI -6 AĞUSTOS PAZAR-

Recommended Posts

GÜNCELLEME 

MEKAN:  TRABZONPARK ÜMRANİYE-AĞAOĞLU HASBAHÇE RESTORANT

SAAT: 10:00

TRABZONPARK'A GİRİŞ 5 TL, KAHVALTI ise KİŞİ BAŞI 25 TL OLARAK YERİMİZİ AYIRTTIK. 

ARAÇLARIMIZ İÇİN DE YERİMİZ HAZIR OLACAK. 

Buluşma yeri olarak daha önce ki buluşmalarda kullanılan TrabzonPark uygun görünüyor. Ulaşım kolay, park sıkıntısı yok, mekan güzel. Kahvaltılı güzel bir buluşma yapalım. 

Saat olarak kahvaltıyı orada hep birlikte yapacağımızı düşünürsek sabah 10:00 iyi gibi. 

Havalar ısındı, tam buluşma havaları. Bende 12 ağustosa kadar İstanbul'da iken katılımcı sayısının bol olduğu bir buluşma yapalım dedim. Bu gece sahilde leoncuları gördüm buluşmuşlar imrendim vallahi.   Sohbet ederken ortak buluşma yapabileceğimizden bahsetti mantıklı geldi dilerseniz öyle bir organizasyon da olabilir. Kararı fikirlere göre veririz tabi ki.  

Tarih olarak 6 ağustos pazar olarak düşündüm 1 haftadan fazla var. Planlar ona göre ayarlanabilir diye düşünüyorum.  

Mekan olarak çok bir bilgim yok İstanbul'da ancak anket açılır mekan belirlenebilir. Aklıma gelen  herkesi haberdar ediyorum unuttuklarım varsa aflarına sığınıyorum.   @DumanG   @NEWANCE  @kazım-emre @Adv_Dbl @driver_can @Kenan Mert Gün @golfdas @arfkync @Negatiwe @sidocilingir @soner34@kiyak7@budak1903 @tolgao   @yusuf    @Başkan  @erkanz  @cradlemelih

@OnurD7 @Burak_53  @Voodoo @MaDOnion @Mete45@mertesref @mstyuksel @İlker34 @fatihan  @kemalserkan @Redline @Slacker @reko @Hk80 @forzaGilles @calik 

Aksilik Olmazsa Katılacaklar Listesi ;

1-Golfcan

2-Emre_34

3-arfkync

4-Levent Tiryaki

5-kazım-emre

6-soner34

7-Adv_dbl

8-fcsrn

9-Başkan

10-yusuf

11-ilker34

12-fatihdmrcan

13- mehmet ali bekçi

14-Jesi

Google maps ile Trabzonpark konumu                

Adres: Ihlamurkuyu Mahallesi, Nevzat Demir Cd., 34771 Ümraniye/İstanbul

Trabzonpark.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

9 saat önce, driver_can yazdı:

Çok güzel düşünmüşsün Eren katılmayı isterdim ama gündüz olursa gelemem sanırım.Askerlik dönüşü pazartesi işe başlıyorum tekrar pazar da çalışıyorum.Bu pazar olsaydı olabilirdi ama :)

Bu pazar yakın bir tarih olduğu için herkesin planı vardır diye düşündüm. Katılım az olacaktır muhtemelen. 

Belki müsait olur 1-2 saat kaçabilirsin :)

8 saat önce, Voodoo yazdı:

Gelmek isterdim ama öncam kirik, tavan ve kaput gocuk dolu. Daha servisten randevu bile alamadim. :000061-medium: 

Hocam size bir şey olmasın gerisi elbet hallolur. Araç şart değil size yakın birisi alabilir beraber de gelebilirsiniz. Maksat beraber olmak :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, fcsrn yazdı:

Havalar ısındı, tam buluşma havaları. Bende 12 ağustosa kadar İstanbul'da iken katılımcı sayısının bol olduğu bir buluşma yapalım dedim. Bu gece sahilde leoncuları gördüm buluşmuşlar imrendim vallahi. :)  Sohbet ederken ortak buluşma yapabileceğimizden bahsetti mantıklı geldi dilerseniz öyle bir organizasyon da olabilir. Kararı fikirlere göre veririz tabi ki. :) 

Tarih olarak 6 ağustos pazar olarak düşündüm 1 haftadan fazla var. Planlar ona göre ayarlanabilir diye düşünüyorum. :D 

Mekan olarak çok bir bilgim yok İstanbul'da ancak anket açılır mekan belirlenebilir. Aklıma gelen  herkesi haberdar ediyorum unuttuklarım varsa aflarına sığınıyorum.   @DumanG @NEWANCE  @kazım-emre @Adv_Dbl @driver_can @Kenan Mert Gün @golfdas @arfkync @Negatiwe @sidocilingir @soner34 @kiyak7 @budak1903 @tolgao   @yusuf    @Başkan  @erkanz   @cradlemelih  @OnurD7

Yer neresi olur acaba

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
36 dakika önce, Bahattin Akay yazdı:

Yer neresi olur acaba

Bilmiyorum ki Hocam İstanbul'da mekan bilgim yok malesef. Daha önce ki buluşmalarda Trabzon park kullanılmış ve memnun kalınmıştı. Yine orası olabilir belki. Ortak bir nokta belirlenir duruma ve fikirlere göre. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, serology55 yazdı:

@fcsrnEren bulusma gerceklesirse bol fotograf cekinip paylasirsaniz harika olur. Birde biz eylul - ekim gibi bir tokat sivas hatta amasya bulusmasi yapalim.

Buluşma olursa fotoğrafları unutmayız Abi inşallah. :) 

Aynen o taraf içinde bir buluşma şart artık. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, silvershadow yazdı:

Şu an rekortmen namağlup en fazla forumdaşımızı şahsen tanıyan Eren Kardesim yeni bir rekor aday.

yolun açık, dostların daim olsun.

Tüm katılanlara ve gönlü katılmaktan yana olanlara selam olsun 

Abi hedef olabildiğince kişi ile tanışıp kaynaşmak. :) 

İnşallah İstanbulda da kalabalık bir buluşma ayarlayabiliriz. :) Seni de davet edelim atla uçağa gel alalım havaalanından. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
29 dakika önce, fcsrn yazdı:

Abi hedef olabildiğince kişi ile tanışıp kaynaşmak. :) 

İnşallah İstanbulda da kalabalık bir buluşma ayarlayabiliriz. :) Seni de davet edelim atla uçağa gel alalım havaalanından. 

Dilerim bir gün o da olur...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlk mesaj güncellendi. Buluşma saati ve mekan bilgisi eklendi. 

Daha rahat haberleşmek adına whatsapp grubu açtık, buluşmaya katılmak isteyenler bana numaralarını özel mesaj ile gönderirse gruba ekleyelim herkesi. :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...