15000 Bakım Fiyatları hakkında

artun1790

Yeni Üye
İsim
gökhan
Merhaba Saygıdeğer golf tutkunları

Aranıza mayıs ayında yeni kasa 1.0 golf manuel ile katıldım ilk günden itibaren hep aynı heyacanla arabamı kullanıyorum

Aracın bakımları hakkında gecen servisle görüştüm yeni yazılım gelmişmi diye benim araca yok dediler, bende hazır aramışken bakım için fiyat alım dedım Ümraniye avek doğuş bana 700 TL gibi bir tutar söyledi şaşırdım baya benzinli 1.0 tsı motor için fiyatın çok yüksek olduğunu düşünüyorum malzemeleri kendim alıp doğuş servisinden bakım için bana yardımcı olacak İstanbul Anadolu yakasından servis varmıdır?

Garanti bozulmasın dıye fazladan tutar cıkıcaksa gıder ustama yaptırsam zararmı etmış olurum satarken.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürlerimi bir borç bilirim kolay gelsin.

Hocam yetkili servis için yüksek rakam değil bunlar. Ama bakım için yüksek. İlk yıl yetkili servisde yapın garanti bozulmasin. 2. Yıl dışarıda yaparsınız

@artun1790

Değerli Hocam

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz 

Servise verilen fazladan 100 veya 200 lirayı bir çeşit sigorta olarak kabul edebilirsiniz. Bir gün ihtiyacınız olduğunda size misliyle geri dönecek bir sigorta primi olarak da varsayabilirsiniz. 

Aslında hep DSG olanlar garantiye tutunur ancak bu güne kadar görduğum kavrama değişimlerinden en az 3 ü manueldi 

Ben iki yılın sonunda da servise gitmenizi öneririm. Çünkü iyi niyet garantisiyden faydalanmanız için bakımlarınızı garanti sonrasında da 5 yıla kadar malzeme garantisiysen faydalanabilirsiniz.

Ayrıca satarken servis bakımlı olması avantajdir

Geri
Üst Alt