Jump to content

Wascan

ALLSTAR ARACIMIN KOLTUK DÖŞEMESİNİ BEĞENMİYORUM

Recommended Posts

Arkadaşlar öncelikle merhaba. 2016 model golf allstar model araca sahibim. Araca aşığım ancak koltukları beni cok rahatsız ediyor. Beğenemediğim tek nokta burası. Görüntü ve konfor açısından memnun değilim. Bana ne yapmamı tavsiye edebilirsiniz. Önerilerinizi rica edebilir miyim?

images.jpg

gturedi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cidden kötü koltuklar, çıkma ergo aktiv olsa tuş değişikliği ve kodlama ile çalışır sanırım, aracınız adına çağ atlatır adeta.

meraktan şöyle bir baktım fiyat feci hocam kazalı araçlardan çıkma şeyler var daha makul kalıyor, ancak dh'da döşemeci arkadaşın konusu vardı, onunla konuşup fiyat da alın derim ben daha kaliteli şeyler de olabilir. Bence çıkma da alsanız bu işlere girmişken orta kol dayama ve kapı içi kısımları da deri yapın.

emsal olması açısından

OEM VOLKSWAGEN - GOLF 7 HİGHLİNE ALACANTRA/KUMAŞ KOLTUK SETİ
İlan No: 353868806
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-oem-volkswagen-golf-7-highline-alacantra-kumas-koltuk-seti-353868806/detay

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, Wascan yazdı:

Arkadaşlar öncelikle merhaba. 2016 model golf allstar model araca sahibim. Araca aşığım ancak koltukları beni cok rahatsız ediyor. Beğenemediğim tek nokta burası. Görüntü ve konfor açısından memnun değilim. Bana ne yapmamı tavsiye edebilirsiniz. Önerilerinizi rica edebilir miyim?

images.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz 

Ön Koltuklarda airbag bulunduğu için koltuk kılıfı önermem. 

Benim önerim de Eren Kardeşim gibi sıfıra yakın kazalı bir araçtan çıkma koltuk bulmanız yolunda. 

Saygılar ve sevgiler 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Araştırmalarım sonucu deri koltuk kiliflarinin airbag bölümünün dikis kısmının zayıf iplikten yapıldığını öğrendim. Bu airbaga problem olusturur mu acaba? Çıkma koltuk alırsam ergo active almak istiyorum sanirim biraz maliyetli olur ama.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Araştırmalarım sonucu deri koltuk kiliflarinin airbag bölümünün dikis kısmının zayıf iplikten yapıldığını öğrendim. Bu airbaga problem olusturur mu acaba? Çıkma koltuk alırsam ergo active almak istiyorum sanirim biraz maliyetli olur ama.

Hocam polonyada falan ergo ön arka set bulma şansınız var 2500tl civarı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben ankarada döşemecioğlundan koltuk kılıfı taktırmıştım. Sonra kaza yaptım ve koltuk airbagleri açıldı hiçbir sorun olmadı. Airbag kısımları zayıflatılmış dikişten yapılıyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracın adını all star koyup!

Koltuklara mutfak masa örtüsü ayarında döşeme koymak?

Almanya'da  vw kadrolarına kpss siz açıktan torpilli  vasıfsız mühendis atamaları oluyor sanırım.... 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...