istanbul'da Şiddetli Yağmur ve Dolu

serology55

Üye
İsim
serhat
Değerli arkadaslar, haberlerde izledigimize gore istanbul'da an itibariyle oldukça kotu hava sartlari var. Kimi yerlerde şiddetli dolu yağışı olmus ve araclara oldukca fazla zarar vermis. Dikkat edilmesi gereken nokta; bu yagisin yarin daha siddetli olcagi! Lutfen sizlerin ve araclarinizin zarar gormemesi icin gereken onlemi aliniz. 

halı battaniye hazırda bekledim ama esenkentte ufak dolu attı zarar verecek kadar değildi zamanında doludan eski aracım zarar görmüştü.yarın yakında bir garaja koycam arabayı

Maltepede de 1 dk felan ufak dolu attı şiddetli yağmur dışında. Yarın daha kötü olacaksa bende avm ye felan bırakırım arabayı. Kaçıracak yer aradım bugün. 

Maltepede de 1 dk felan ufak dolu attı şiddetli yağmur dışında. Yarın daha kötü olacaksa bende avm ye felan bırakırım arabayı. Kaçıracak yer aradım bugün. 
Eren haberlerde sanirim oyle bisey duydum yarin icin ama kesin bilgi degil. Meteorolojiden kontrol edilmeli yine de.

Dolu göçüğünü kasko karşılıyormu?

Dogal afet diye mi gecer dolu kaskoda

Benim mavişim de bostancı da açık otoparkta kaldi dolu boyunca ve irili ufakli sayabildigim 35 e yakın göçük var. Avrupa yakasında yaptırabileceğim yer önerileri var mı? İyi bir usta olması önemli. Anadolu yakası da olabilir. 

Benim mavişim de bostancı da açık otoparkta kaldi dolu boyunca ve irili ufakli sayabildigim 35 e yakın göçük var. Avrupa yakasında yaptırabileceğim yer önerileri var mı? İyi bir usta olması önemli. Anadolu yakası da olabilir. 
Geçmiş olsun hocam.

Benim aracımdada. Var tavan dalga dalga duruyor auto kinge sordum tavan döşemesini söküp Demir çubuk yardımı ile masaj yaparak düzeltiyorlarmış sonrasında montajı düzgün olmaz diye yaptırmak istemedim. Bu arada araçta seramik kaplama var acaba çekim esnasında çatlama yapabilirmi. Bilgisi olan. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aracı hasar görenlere geçmiş olsun. İstanbul'da bugün de dolu yağar mı acaba? s=s16

Geri
Üst Alt