Çatlak ön cam

orjınal istediğimizi biz mi talep edıyoruz hocam yoksa onlar mı karar verıyor yan sanayı takmaya kalktıgında servıs ıtıraz edebılme hakkım var mı orjınal cam ıcın?
Evet siz orj, cam istediğinizi belirtiyorsunuz, ben takılmadan önce bizzat camı ve logosunu kontrol etmiştim, (tabii bu benim biraz fazla olan hassasiyetim diyelim,)

Bunun anlamı servisin senin kasko firmanla cam anlaşması yok 1000 tl tutuyorsa 200 tl yi senden alıyor bazen hepsini sen ödüyorsun kasko firması Sana ödeme yapıyor. Servisteki hasar danışmanı ile görüşün size fikir verir. Kaskodan yaptırabilirsiniz ama bence sorun yok sadece orjinal cam mı yoksa muadil mi olacak ona karar vermek gerek. Benim olayda araştırdığımda orjinal camın ışık kırma değerleri falan daha iyi diyordu internette ama ne kadar doğru bilmiyorum. Benim tercihim serviste orjinal camı kaskodan değiştirmek oldu
aynen hocam bakalım artık bugun gıttım esenyurttakı dogus oto'ya 1400 tl fıyat verdı bunun 260 tl'sini ben ödeyecegım gerı kalanını kasko karsılıcakmıs onumuzdekı persembe bırakıcam aracı 1 gun sonra alıcam

Evet siz orj, cam istediğinizi belirtiyorsunuz, ben takılmadan önce bizzat camı ve logosunu kontrol etmiştim, (tabii bu benim biraz fazla olan hassasiyetim diyelim,)
hassasıyet onemlı hocam yemeyıp ıcmeyıp ona bakıyorsun evladın gıbı bırsey :D yetkılı servısten degıstırmeye karar verdım cok degıl 260 tl ben odeyecegım

En doğru Tercihi yapmışsınız Hocam. Servis işlemi hem garantili hemde orjinal parça uygulaması adına doğru seçim olmuş.

Geçmiş olsun dileklerimle kazasız belasız sürüşler olsun.

En doğru Tercihi yapmışsınız Hocam. Servis işlemi hem garantili hemde orjinal parça uygulaması adına doğru seçim olmuş.

Geçmiş olsun dileklerimle kazasız belasız sürüşler olsun.
şu devır de işin ehlini bilen nadir usta var hocam herkese de guven olmaz yapabılır mı yapamaz mı dıye en garantısı servısıdır dıye dusundum.

ALLAH razı olsun sagolasın

Ya kafama takıldı kımle konussam ön camı kaskodan yaptırıyorsanız para vermemenız gerekıyor dıyor ama halk sıgortayı arıyorum %20 muafıyetten dolayı odeme yapmanız gerekıyor dıyor yetkili servis olsun olmasın farketmez dıyorlar kafam cok karıstı su aralar

Ya kafama takıldı kımle konussam ön camı kaskodan yaptırıyorsanız para vermemenız gerekıyor dıyor ama halk sıgortayı arıyorum %20 muafıyetten dolayı odeme yapmanız gerekıyor dıyor yetkili servis olsun olmasın farketmez dıyorlar kafam cok karıstı su aralar
Sizin kasko kötü hocam. Kasko alırken maddelere dikkat etmek lazım.

Sizin kasko kötü hocam. Kasko alırken maddelere dikkat etmek lazım.
@yusuf kasko kötü diye bir şey yoktur.

sanırım yaptığın kasko poliçen kötü demek istedin..

imza atmadan önce poliçeyi iyice okursak hiç sorun olmaz.

başka kaskolarda da benzer uygulamalar var..

@İbrahim Başkurt

mrh hocam,

poliçendeki madde aynen aşağıda yazdığı gibi..

*Cam Hasarlarında: Hasarın anlaşmalı cam servislerinde yapılmaması durumunda hasar bedeli üzerinden %20, Büyük otobüslerde ise belirtilen muafiyet oranı %35 olacaktır. Ekprim alınmadan alınan cam tavan teminatında cam tavanın %10 u oranın da muafiyet uygulanacaktır. 

snde öğrenmişsin anlaşmalı servise gidersen cebinden para çıkmayacağın.

bende olsam serviste yaptırırdım..

çok geçmiş olsun..

[mention=2]yusuf[/mention] kasko kötü diye bir şey yoktur.
sanırım yaptığın kasko poliçen kötü demek istedin..
imza atmadan önce poliçeyi iyice okursak hiç sorun olmaz.
başka kaskolarda da benzer uygulamalar var..
[mention=3862]İbrahim Başkurt[/mention]
mrh hocam,
poliçendeki madde aynen aşağıda yazdığı gibi..
 *Cam Hasarlarında: Hasarın anlaşmalı cam servislerinde yapılmaması durumunda hasar bedeli üzerinden %20, Büyük otobüslerde ise belirtilen muafiyet oranı %35 olacaktır. Ekprim alınmadan alınan cam tavan teminatında cam tavanın %10 u oranın da muafiyet uygulanacaktır. 
snde öğrenmişsin anlaşmalı servise gidersen cebinden para çıkmayacağın.
bende olsam serviste yaptırırdım..
çok geçmiş olsun..
Tabi ki hocam önemli olan kaskoda yazan şartlar

VW Golf 7 için birebir fabrikadan çıkan orijinal camı temin etme ve taktırma imkanı mevcut mudur? Gerekirse farkını ödeyip böyle bir cam taktırmak istiyorum.

VW Golf 7 için birebir fabrikadan çıkan orijinal camı temin etme ve taktırma imkanı mevcut mudur? Gerekirse farkını ödeyip böyle bir cam taktırmak istiyorum.
Tabi hocam. Servisteki orjinal cam sizinkinin aynısı

Geri
Üst Alt