Koltuk Döşeme Yırtılması/Dikiş Atması

Leprek0n

Yeni Üye
İsim
Nazım
Merhaba öncelikle, aralık 2016 0 km golf aldım 9000km şuan aracım resimde de görüldüğü gibi sürücü koltuğunun dikişleri sökülüyor.Servise götürdüm resimlerini çekip ist'a gönderdiler ordan gelen cevap garanti kapmasına girmediği yönünde.Ben de direk doğuş otoya yazdım internetten, tekrar servis ile iletişime geçip geri dönüş yapacaklarını söylediler.Gene olumsuz bir cevap gelirse nasıl bir yol izlemeliyim, tüketici haklarına gitsem bir sonuç çıkar mı acaba ?

DSC_0622.JPG

Öncelikle geçmiş olsun hocam.

Hakkınızı aramaya devam edin. hatta mumkunse biraz daha ısrarcı olun.  Kullanım hatası vs demelerine izin vermeyin bence. Kaldıkı kasıtlı olarak yapılmış bir durum gibi gözükmüyor. Müşteri memnuniyeti de dahil bir çok yere başvurun. Hakem heyeti en son başvurunuz olsun derim.

Sosyal medyayı da kullanın Hocam

Şikâyet var tarzi sitelere de yazmalı

Bugün geri dönüş yaptılar doğuş merkezden Almanya üründe sıkıntı yok kullanıcı hatası demiş.Döşemenin değişmesi gerekiyor dediler. Döşeme fiyatı 2400TL!!! Sağolsunlar araba yeni olduğu için yarısını almıcaklarmış.kabul etmedim tüketici haklarına şikayet edincem. Toplum baskısı ile yönelmiştim zaten vw e yok şöyle kaliteli yok böyle satarsın diyerek, Aldığım güne lanet olsun yakıt desen sıkıntı malzeme kalitesi kesinlikle verdiğin ücret karşılığı değil tek artısı konforu. 

Şikayetvar sitesine de yazdım da sadece oto mesaj attılar ilgilencez Diye. 

Aynısı 2014 model aracımın arka koltuğun da dikiş sökülmesi vardı arka koltuk döşemesi ni tadilat değil sıfırı ile değiştirdiler bence ısrarcı olun derim

Bana da değişmesi lazım diyorlar ama %50 indirim ile 1200 TL istiyorlar utanmadan. bugün tüketici haklarına gidip şikayetçi olucam zaten

Bugün tüketici haklarına gitmeden önce servise gittim garanti kapsamına almadıklarına dair bir belge vermeleri için serviste daha belgeyi istemeden İstanbul dan bugün yazı geldi garanti kapsamında olmadan ücretsiz döşemenizi değiştireceğiz diye doğuş döşemeyi yolluyormuş bizim bayii de işçilik almadan değiştirecekmiş sorun çözülecek gibi duruyor 

Çözülecektir emin olun yani bende sıkıntı yapmadılar sizin adınıza sevindim

Geri
Üst Alt