Comfortline MK7 ön farlara sonradan led takılabilir mi?

alaraerdogan

Yeni Üye
İsim
alara
Herkese merhaba 2016 kasa comfortline mk7 aracımın farlarını (ön) xenon ampullerle değiştirip eğer mümkünse led taktırmayı düşünüyorum konu hakkında bilgisi olan önerebilecek veya önermiyecek olanlar bilgi verebilirse çok sevinirim. Eğer bilginiz varsa lütfen bu işlemi İstanbulda nerede yaptırabileceğimi de paylaşır mısınız

Mercek olmadan takılan xenon ya da led diğer sürücüleri tehlikeye atabilir.

Herkese merhaba 2016 kasa comfortline mk7 aracımın farlarını (ön) xenon ampullerle değiştirip eğer mümkünse led taktırmayı düşünüyorum konu hakkında bilgisi olan önerebilecek veya önermiyecek olanlar bilgi verebilirse çok sevinirim. Eğer bilginiz varsa lütfen bu işlemi İstanbulda nerede yaptırabileceğimi de paylaşır mısınız
Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz 

İşin uzmanlarindan birisi olan Ali Üstadımı davet edelim. @forzaGilles

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben de ocaktaki muayneden sonra ciddi sekilde dusunuyorum takipcinizim[emoji4]

Mercek olmadan takılan xenon ya da led diğer sürücüleri tehlikeye atabilir.
evet xenonun zararlı olduğunu okudum ben de o yüzden halojen ampulle değiştirmeyi düşündüm ama ledler için bişeye rastlamadım diğer sürücüler açısından yalnız ledin zararlı olucağından emin misiniz?

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz 

İşin uzmanlarindan birisi olan Ali Üstadımı davet edelim. @forzaGilles
teşekkür ederim

Halojen fara xenon veya led takmak hem önünüzde giden sürücü için hemde karşıdan gelen sürücüler için çok göz alıyor ve ciddi tehlikeli bir duruma sokuyor. Arkadaşım sırf görüntü olsun diye yaptırmıştı berbaer bir yere gideceğimiz zaman önüne geçmiyordum bilerek hep arkadan gidiyordum. Far ayarı en altta olmasına rağmen aşırı göz alıyor. 

Tavsiyem, eğer xenon veya led takmaya kararlıysanız replika çift u led alıp ona xenon takmanız. Böylece hem daha iyi aydınlatır yolunuzu, hem kimsenin gözünü almaz hemde görüntü olarak daha güzel durur araç. S şeklinde farlarda var melek far diye geçiyor onlara da bakabilirsiniz. 

Değerli Hocam 

Halojen farlı araçta Led veya merceksiz bi-xenon far taktırarak sağlıklı hiç bir sonuç alamazsınız., yapabileceğiniz en iyi şey (osram veya philips) performas serisi halojen ampül takarak aydınlatma performasınızı iyileştirebilirsiniz veya çıkmacılardan bi-xenon araştırın..

Osram Night Braker Unlimited

Philips Xtreme Vision veya Philips Race Vision

Bu farları bir inceleyin derim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt