Comfortline TDI'ım

Maşallah, dpf yi sokmeyecekmisin sanki daha tatli olur :)
Dumansiz cevreci hizli hava sahasi diyelim :)  30-40 hp eksik olsun bizim olsun. DPF ustunde egr iptal etmeyi deneyecegim mekanik olarak o malesef kurum dolduruyor arabayi...

Hocam aracının maşallahı var kısaca :) YouTube da da keyifle izliyorum aracını. Birçok tdi sahibide benim gibi imreniyordur eminim :D Kazasız sürüşler dilerim.
 Eyv tesekkur ederim :)

Mehmet kardeşim tüm TDI'cıların hayalindeki araç olmuş, emeğine sağlık. Kısaca maliyetinden bahseder misin?

Selamlar, Harun.
Tesekkurler abicim , sifir turbo + yazilim + iscilik 7-8k civarina geliyor.Tabu yanindada 90-95hp ile birlikte :)

Dünden 2 güncel foto olsun :) Cam filmlerini biraz kararttımda fotoğrafta ciddi koyu çıkmış :D Normalde bu kadar değil. llumar atr35 vardı , üstüne 1 kat daha çektik

Son güncel fotolar gelsin :) Siyah detaylardan madem devam ediyorum logoları piano black içinide beyaz folyo kaplatayım dedim ama içini beyaz kaplatamadım çünkü adanada şaka gibi beyaz folyo bulamadım o günlük :) Gerçi 2 yer gezdim ama olsun.İölerini beyaz yaptığımda çok daha güzel olucak bence.Fotoğraf çekmeye giderken yağmur yağdı kirlendik ama son güncel hallerimiz böyle :)

Maşallah çok güzel olmuş kazasız belasız kullanmanız dileğiyle, passattürkiye forumundan hatırladım sizi :)

Maşallah . Dijon yerine 18 cadiz,durban vs. düşünsen arac daha da çekici olur. :)  

Maşallah . Dijon yerine 18 cadiz,durban vs. düşünsen arac daha da çekici olur. :)  
Oncelikle replika jant almam , dandik lastikte almam.Oyle olunca fiyat ucuyor.

1800-2000 lastik , Durbanda 2 den asagi bulmak zor...Cadiz kotu bence...

4000 lira durbana verene kadar O.Z racing alirim :)  Yani sonuc olarak maddiyatli gerekte gormuyorum, siya dijonlarimla takiliyoruz guzelce :)

Geri
Üst Alt