golf 7 gündüz led arıza nasıl söner

hakan burak

Yeni Üye
İsim
hakan
merhaba arkadaşlar 2016 golf 7 aracıma gündüz led olarak photon  k 6000 aldım arac çalıştıktan 10 dakka sonra arıza lambası yanıyor lütfen önerilerinizi bekliyorum ne yapmam lazım şimdiden teşekkürler

merhaba arkadaşlar 2016 golf 7 aracıma gündüz led olarak photon  k 6000 aldım arac çalıştıktan 10 dakka sonra arıza lambası yanıyor lütfen önerilerinizi bekliyorum ne yapmam lazım şimdiden teşekkürler
Aracınızın modeli farların  opsiyonu vs  nedir hocam 

led alırken arıza lambsı yanmaz dediler herkez mi kodlama yaptırıyor

led alırken arıza lambsı yanmaz dediler herkez mi kodlama yaptırıyor
Çoğu satıcı ürünü  satmak için öyle diyor alıyor takıyorsun bi bakıyosun arıza yakmış. 

Kodlama en zahmetsiz ve araca zarar vermeyen çözüm. Araya arızayı söndüren aparat bağlayanlar felanda var.  Siz hangisini isterseniz. 

Aynı durum bendede vardı ( photon marka ) arıza vermesine rağmen led lambalar yanmaya devam ettiği için pek umursamıyordum. Birgün led lambanın biri kökten bozuldu, söktüğümde lambanın üzerindeki ledler sıcaktan yerlerinden çıkmış, sağa sola kaymış. Allah'tan kısa devre yapmamış. İkisinide söktüm, orjinallerini taktım. Daha iyisini araştırıyorum. Beyaza alışınca şu an pek hoş durmuyor

Geri
Üst Alt