Car menüsünde ki değişik ekran ?

Blackjoke

Üye
İsim
Çağrı
20170720_132353.jpg

Dün öğlenden sonra arabama binip marş bastıktan sonra yakıt tüketim değerlerimi görmek için car menüsüne bastım ve karşıma bu ekran çıktı daha önce bu ekran ile karşılaşan var mı ? Arabanın yazılımsal bir sorunu olabilir mi ? Bu arada belirtmek isterim ki arabamda hiç bir şekilde vag filan mevcut değildir. Simgelerin üzerine tıkladığımda ise bu özellik şu an kullanılamıyor diyordu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ekli dosyayı görüntüle 12186

Dün öğlenden sonra arabama binip marş bastıktan sonra yakıt tüketim değerlerimi görmek için car menüsüne bastım ve karşıma bu ekran çıktı daha önce bu ekran ile karşılaşan var mı ? Arabanın yazılımsal bir sorunu olabilir mi ? Bu arada belirtmek isterim ki arabamda hiç bir şekilde vag filan mevcut değildir. Simgelerin üzerine tıkladığımda ise bu özellik şu an kullanılamıyor diyordu.
Daha önce benzer bir durumla karşılaştık hocam

Yazılımla ilgili bir hata bu.

Servis setup menüsüne girmiş..

Em kısa sürede Servise başvurmanızı öneririm.

/monthly_2017_07/20170720_132353.thumb.jpg.94354544a778fd26bb58f14f67279459.jpg
Hocam düzeldi ise anlık bir sorun olmuştur.

@silvershadow yarın servise gitmeyi düşünüyorum bende birde sık sık tek tuş cam açma otamatikleri devre dışı kalıyor kendiliğinden sanırım aracımda yazılımsal bir problem var.

@yusuf evet düzeldi fakat dediğim gibi cam otomatikleri filan da bunun ile alakalı olabilir mi ?

Geri
Üst Alt