Makyaklı golf difüzör hk.

stglf

Üye
İsim
Suat
Arkadaşlar merhaba,

sormak istediğim bi konu var, yeni makyajlı golf difüzör ü bizim 7 lere takabilirmiyiz ? makyajlının egzoz modifikasyonunu hiç inceleme fırsatım olmadı acaba egzoz konusunda nasıl bir sıkıntı çıkar ? konu ile ilgili bi araştırma yapan veya bilgisi olan arkadaşlar yazabilirse sevinirim.

Tahminimce egzoz sistemi de farklı. Egzozada el atmak lazım. @stglf

@Voodoo evet hocam haklı olabilirsin, ama arka planda egzozda cok farklılık olacagını sanmıyorum bence gorselı yapmıslar oyle şaşalı :)  

bence hiç gerek yok. şu anki hali daha güzel. makyajlı kasadaki egzos çıkışları aktif değil. sadece görsel. çakma arabalara benzemiş. aktif olmayan şeyi niye takarlar anlamıyorum.oyuncak arabamı bu. golfe hiç yakışmamış. başka bir markanın muadil aracına aynı şeyi yapsalar herhalde çoğu kişi çok şey söylerdi. ama konu vw olunca maalesef kendi aracımız vw olduğundan pek sesimiz çıkmıyor.

bence hiç gerek yok. şu anki hali daha güzel. makyajlı kasadaki egzos çıkışları aktif değil. sadece görsel. çakma arabalara benzemiş. aktif olmayan şeyi niye takarlar anlamıyorum.oyuncak arabamı bu. golfe hiç yakışmamış. başka bir markanın muadil aracına aynı şeyi yapsalar herhalde çoğu kişi çok şey söylerdi. ama konu vw olunca maalesef kendi aracımız vw olduğundan pek sesimiz çıkmıyor.
duygularıma tercüman olmuşsunuz resmen... Yıllardır VW'de gördüğüm en "dandik" tasarım. Difüzörün kelime anlamı ile alakası olmamakla birlikte sanki gidip bir fiberciden kestirip koymuşsun gibi de emanet duruyor... Ha ama mesela passat'ta mükemmel duruyor, çünkü aracın tasarımına uygun. 

Keşke hiç bu işe girmemiş olsalardı. Ben MK7,5 alacak olsam ilk işim araç showroomdan çıkmadan gti yada r difüzöre geçmek olurdu.

Makyajli kasanin egzozu leon style ile ayni aşağıya doğru bakiyor arkadaşım videosunu çekmişti fotoğraflar şu şekilde

IMG_0837.PNG

IMG_0838.PNG

IMG_0839.PNG

duygularıma tercüman olmuşsunuz resmen... Yıllardır VW'de gördüğüm en "dandik" tasarım. Difüzörün kelime anlamı ile alakası olmamakla birlikte sanki gidip bir fiberciden kestirip koymuşsun gibi de emanet duruyor... Ha ama mesela passat'ta mükemmel duruyor, çünkü aracın tasarımına uygun. 

Keşke hiç bu işe girmemiş olsalardı. Ben MK7,5 alacak olsam ilk işim araç showroomdan çıkmadan gti yada r difüzöre geçmek olurdu.
Passatta da egzoz çıkışları içeride. Difüzörle alakası yok. :)

Golf 7 1.6tdi midline pluslarda öyle aşağıya bakıyor. Biz servise sorduğumuzda 1200 civarı parça fiyatı söyledi. Getirir deneriz olur mu olmaz mı bilmiyoruz dediler. Çıkmacılara bakmak daha mantıklı.

Geri
Üst Alt