Aile otomobili tavsiyesi :) (4 kişi oluyoruz)

iamalegend

Katılımcı Üye

İsim
Nadir
Merhaba arkadaşlar,

Hafta sonu ailemize bir ufaklığın daha geleceğini öğrendiğimizden (Mevcutta 3 kişiydik) Golf ümüzün ilerleyen günlerde yeterli gelmeyeceğinden dolayı, aile için uygun bir araç arayışına girdim. elimdeki aracın üstüne en fazla 30.000 koyabileceğim. Eşim yine sıfır alalım dedi ve küçük bir araştırma sonrası eldeki bütçeye göre Astra sports tourer kapsama alanımıza girdi ama ihtiyacımızı görür mü bilemedim. 

Kısmet olursa uzun süre kullanabileceğimiz ve yetecek bir araç için görüş ve önerilerinize ihtiyacım var.

Saygılarımla

Superb fazlasıyla yeterli olur arka koltukların genişliği olsun bagaj olsun harika bir araç

Leon sw olabilir hocam full dizel otomatik

Hocam sizi tatmin edecek arac superb olacaktır .. araba tabiri caizse 3+1 ev genişliğinde.. vag grubundan şaşmayın derim

Merhaba arkadaşlar,

Hafta sonu ailemize bir ufaklığın daha geleceğini öğrendiğimizden (Mevcutta 3 kişiydik) Golf ümüzün ilerleyen günlerde yeterli gelmeyeceğinden dolayı, aile için uygun bir araç arayışına girdim. elimdeki aracın üstüne en fazla 30.000 koyabileceğim. Eşim yine sıfır alalım dedi ve küçük bir araştırma sonrası eldeki bütçeye göre Astra sports tourer kapsama alanımıza girdi ama ihtiyacımızı görür mü bilemedim. 

Kısmet olursa uzun süre kullanabileceğimiz ve yetecek bir araç için görüş ve önerilerinize ihtiyacım var.

Saygılarımla
Değerli Hocam 

Üst Limitiniz nedir?

Size sıfır ayarında Passat station wagon yani Passat variant sunalim...

Sadece 28 binde

2015 model

DSG TDI Comfortline 

Bayandan titizlikle kullanılmış bir Passat verelim. :)

20170717_150917.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
hem geniş hem farklı hem sportif olacak derseniz yeni insignia da hoş olur. heleki aklınızdan astra geçtiyse kesinlikle iyi olur derim 

Eğer bütçe 140 civarı ise filan kesinlikle 2014 mercedes e180 derim nasipse ben golf ten sonra düşünüyorum anca tatmin eder bu kadar kaliteye alıştıktan sonra :000043-medium:

Değerli Hocam 

Üst Limitiniz nedir?

Size sıfır ayarında Passat station wagon yani Passat variant sunalim...

Sadece 28 binde

2015 model

DSG TDI Comfortline 

Bayandan titizlikle kullanılmış bir Passat verelim. :)

Ekli dosyayı görüntüle 12115
Üstadım, Passat kesinlikle harika bir araç ama keşke Highline olsaydı. üst limit 120.000

hem geniş hem farklı hem sportif olacak derseniz yeni insignia da hoş olur. heleki aklınızdan astra geçtiyse kesinlikle iyi olur derim 
İbrahim hocam, İnsignianın 2 el 4x4 sports tourer ına baktım, gerçekten harika bir araç, temizini bulursak neden olması :)

Eğer bütçe 140 civarı ise filan kesinlikle 2014 mercedes e180 derim nasipse ben golf ten sonra düşünüyorum anca tatmin eder bu kadar kaliteye alıştıktan sonra :000043-medium:
Malesef üst limit 120.000,  Premium sınıfta ancak Mercedes B yada BMW 218 serisine ulaşabilirim. Aslında 218 de hiç fena değil.

golften sonra tiguan aslında tam aradığınız şey. İşin içinde bütçe var tabi.

Eski kasa insignia bayilerde sıfırları mevcut 1.6dizel otomatik sport hem geniş hemde spor sedan benim aklımdan geçiyo eğer golf almasaydım kesin alırdım şuan bile düşünüyorum dolu dolu bi araç bi bakın derim birde sizin bütçenize stil paketli flexi donanımlı alırsınız kasa görünümü olarak passattanda superbdende hatta yeni kasasındanda çok üstün

Biz de 4 kişiyiz, iki yazdır golf ile Türkiye'yi geziyoruz, bir haftadır yollardayım

bende mercedes ten yana kullanmaya niyetliyim 2. baharımda :)  ancak e180nin motoru kasası için yetersiz yorumları hakim, yerine amg c180 hep beni cezbediyor. Değerli arkadaşımızın ailesi 4 kişi olacağı için sanki passat veya superb efektif görünüyor.

Geri
Üst Alt