Tamponu sürttüm

Uwais

Üye
İsim
Mustafa
Merhaba arkadaşlar. Arabayı her zaman park ettiğim yere anlık bir dalgınlık sonucu sürttüm. Başkasının gözüne batmıyor olabilir ama benim canımı sıkan bir durum. Kasko ile auto king de mini onarıma bir kısmının 20 cm lik girdiğini söylediler üstüne 140 TL ücreti tamamlarsanız hallederiz dediler. Pasta ile düzeltilip lokal boya yapılacakmış. Servis ise komple tamponu boyarız diyor. IMG_3199.JPGIMG_3200.JPGIMG_3201.JPGNe yapmamı önerirsiniz ? 

Bunu Auto King de yaptırmam bir sonraki kaskoyu etkiliyor mu ? Auto Kingde yapılan işlemler tramere işleniyor mu ? Nasıl oluyor bu işler ?

Hocam autoking olabilir. Yaa da dışarıda bir yerde de 200tl civarına yaptırılır hocam en fazla

Hocam öncelikle geçmiş olsun . 

Hocam bu hasar için orayı boyatmayın herhangi bir oto boyası satan yerde 100 gr rötuş boyası alıp önce oraya pasta uygulayıp daha sonra dikkatlice ince uçlu bir fırça ile boyayın . Aracın rengi opak beyaz olduğundan çok sırıtmayacaktır . En kötü beğenmez iseniz o bölgeyi lokal boyatırsınız .

geçmiş olsun.neyseki kaportaya minik bi kısım gelmiş her ne kadar plastik aksam arabadan sayılmasa da canınız sıkılıyor biliyorum ama Allah daha kötüsünden korusun diyelim.

Geçmiş olsun Hocam.

Autoking yada benzeri yerlerden hizmet almanızı tavsiye ederim. Kaskonuzun içeriği ölçüsünde işlem yapılabilir. lakin yapılan işlemler tramerde yada kaskoyu etlkileme şeklinde olmaz. Rahat olun. Allah daha beterinden saklasın der selam ederim  :'(

Hocam autoking olabilir. Yaa da dışarıda bir yerde de 200tl civarına yaptırılır hocam en fazla
Teşekkür ederim.

Hocam öncelikle geçmiş olsun . 

Hocam bu hasar için orayı boyatmayın herhangi bir oto boyası satan yerde 100 gr rötuş boyası alıp önce oraya pasta uygulayıp daha sonra dikkatlice ince uçlu bir fırça ile boyayın . Aracın rengi opak beyaz olduğundan çok sırıtmayacaktır . En kötü beğenmez iseniz o bölgeyi lokal boyatırsınız .
Lokal boya düşünüyorum.

geçmiş olsun.neyseki kaportaya minik bi kısım gelmiş her ne kadar plastik aksam arabadan sayılmasa da canınız sıkılıyor biliyorum ama Allah daha kötüsünden korusun diyelim.
Çok saol.

Geçmiş olsun Hocam.

Autoking yada benzeri yerlerden hizmet almanızı tavsiye ederim. Kaskonuzun içeriği ölçüsünde işlem yapılabilir. lakin yapılan işlemler tramerde yada kaskoyu etlkileme şeklinde olmaz. Rahat olun. Allah daha beterinden saklasın der selam ederim  :'(
Bu hafta Auto Kinge yolumuz düşecek. Teşekkürler...

çok benzer bi çizik aynı yerde bendede var ama yaptırma gereği duymadım nazarlık olarak dursun :)

Geçmiş olsun Hocam, önce rötuş yapın eğer yine de gözünüze batarsa lokal boyatırsınız. 

Servisin tavrı ise müthiş. :) Bunu diyen servis çalışanı kendi aracını servise mi yaptırırmış onu da sormak lazım. :)

@Uwais

Değerli Hocam 

Öncelikle geçmiş olsun 

Yapilacak şey o bölgeyi temizledikten sonra kaliteli bir rötuş işlemi ile (önce boya sonra da Üzerine vernik ile kapatılıp düzeltilmesi) herşey mükemmel olur

Aynisi benim basima geldi bir ay once 150 tl verip rütuş boyasi yaptirdim super oldu hicbir farki yok sıfır gibi.

Geri
Üst Alt