Led stop

41HU367

Üye
İsim
YLDRM41
ArkadŞlar önceden konusu açılmış fakat net bi şey anlıyamadım

Ben aracıma orjinal led stop taktırmak istiyorum fakat sonradan takılanlar orjinal gibi yanmadığı söylenmiş ışkk şiddetlerinin farklı olduğunu ve bütün ledlerin yanmaması gibi durumların olduğu söyleniyor butür sorunlarla karşılaşmak istemiyorum servise nasıl anlatmalıyım bu durumu kodlamama yapmaları gerekiyor yoksa tesisatın değişmesi mi gerekiyor bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum

Hocam bcm den stoplara hat çekilmesi gerekiyor. Orjinal şekilde montaj istiyorum yoksa yaptırmam derseniz yapacaklarını düşünüyorum. 

Hocam bcm den stoplara hat çekilmesi gerekiyor. Orjinal şekilde montaj istiyorum yoksa yaptırmam derseniz yapacaklarını düşünüyorum. 
Hocam yeni imza süper olmuş. R gibi duruyor.

Sizin de bir Led Stop kadı bir de Durban + Yay olsa süper durur.

Birebir fabrikasyon gibi oluyor mu yani montajı birde kodlama gerekiyor mu
Yeni kasa çıksın fiyatları düşer dedim Ama zam bile gelmiş

Birebir fabrikasyon gibi oluyor mu yani montajı birde kodlama gerekiyor mu
Yeni kasa çıksın fiyatları düşer dedim Ama zam bile gelmiş
Orjinal şekilde montaj yaparlarsa fabrika nası yapıyosa o şekilde olur. İndirim bekleyenşerdenim bende ama geçen sorduğumda 1650 sadece parça fiyatı idi, buna bi de montaj ücreti olacak ancak brn kendim yapacağım montajı. Tabi önce parçayı almak lazım. :)

Hocam yeni imza süper olmuş. R gibi duruyor.

Sizin de bir Led Stop kadı bir de Durban + Yay olsa süper durur.
Teşekkürler Hocam. 

Led stop araştırıyorum uyguna bulursam inşallah alacağım. Kaflanır aynayı aldım gelecek o da. 

Yay konusunda hem fikiriz ancak ben doverlarda kalma niyetindeyim. Yay+spacer düşünüyorum. 

Teşekkürler Hocam. 

Led stop araştırıyorum uyguna bulursam inşallah alacağım. Kaflanır aynayı aldım gelecek o da. 

Yay konusunda hem fikiriz ancak ben doverlarda kalma niyetindeyim. Yay+spacer düşünüyorum. 
maşallah kardeşim doldurdunda doldurdun makineyi :)

Ben servise sormadım internette vw sitesinde 1350 tl yazıordu bakıma gittiğimde servis danışmanıyla baya muhabbetimiz iyiydi bi yüzyüze konuşucam çok para ama arabamın en bügük eksiği gerçekten gündüz yanmıorken bile arabayı çok daha çekici gösteriyor.çıkanları satacağımı varsatarsak arAbayıda satarken ledstop farkının bi kısmınıda fiyata ekleyebilirsek fazla bi kaybım olmazmış gibi gözüküyor. Yine de bir stopa hemde yenisi çıkmışken 1500 lira vermek düşündürmüyor değil

Eski halojenler para etmiyor, 1.5 sene ilanda durdu gecen hafta 100 liraya verdim. Arabam 1500 kmde iken sokmustum o derece sifirdi. 

Ben yetkili serviste taktirdim 1.5 seneyi gecti. Bcm den hat cekmediler ama parklar acikken tamami yaniyor. Sadece parklar kapaliyken sinyal kesisimi yanmiyor. Gece tamami yandigi icin memnunum :)  

Tam olarak fotolardaki gibi. 

IMG_6720.JPG

IMG_8146.JPG

Ben de geçen servise sordum şarça 1550 TL , montaj dahil 1980 TL ye geliyor. Fakat 4 yaş üzeri araçlarda servis ve yedek parçada %16 indirim var, acaba led stoplar bu indirime giriyor mu onu sorma fırsatım olmadı. 17 Temmuz'da 45.000 bakıma girecek araba, bu sırada soracağım. Olmadı montaj dahil 1500 TL ye apo ustaya yaptıracağım.

Apo usta dediğiniz neresi hocam bende led stop düşünüyorum araştırıyorum 1100 ile 1800 lira arasında değişiyo fiyatlar neye dikkat etmem gerektiğinide bilmediğim için problem yaşamak istemiyorum güvenilir önerebileceğiniz bir yer varsa çok memnun olurum

Geri
Üst Alt