Golf ile ayrıldık.

arfkync

Katılımcı Üye

İsim
aRif
Herkese hayırlı akşamlar.2007 den beri golf 4-5-6-7 bütün kasalarına sahip olan ve gerçek bir golf tutkunu olan ben.sonunda golf'den ayrıldım ve bu gerçekten zor oldu.gerçi hiç aklımda yokken bir imkan  dahilinde satıp yeni a5 almaya karar verdik,lakin o da nasip olmadı ve ne alalım ne edelim derken birde baktık hiçde istekli olmayarak yeni makyajlı kasa audi a3 sportline aldık.(tabi bu arada golfe de baktık ama 2 ay sonra geleceği ve fiyatta da indirim olmayacağı söylenince a3 fiyat ve dolulukda bir adım öne çıktı)bir kaç gün oldu tabi artıları ve eksileri var ilk izlenimlerime göre ama pişman olmayacağım gibi hissettirdi bana.golfden ayrıldık ama golftutkusu ailesinden hiçde ayrılma niyetinde değilim tabi sizlde isterseniz....Bir Maşallahınızı alırım

vppAnm.jpg

Lnn81a.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun tekerine taş değmesin sonucta vag gurubu araçlar bence isabetli bir karar olmuş a3 hakkında deneyimlerini takip ediyor olacağım

Hayırlı olsun maşallah bende aynı ikilemdeyim bayilerde golf yok a3 alacak gibiyim kaç liraya bıraktılar sunrooflu bulmuşsunuz 

hayırlı olsun hocam araçla ilgili görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim

Hayirli olsun araciniz. Ne kadara aldiginizi yazarsaniz golfun pahali oldugunu bir kez daha anlariz :)  

İyi dileklerini sunan bütün arkadaşlara teşekkürler.golf için 1.6 tdi 115 ps dsg extra donanımsız araca 134 civarı yüzde bir iki indirim olur dendi en fazla.tabi sunroof ve bir kaç donanım eklendiğinde 140 bini rahat geçiyor.bizde bu aracı güzel bir indirimle 3-5 fazlasına aldık zamanla aradakı farkları da paylaşırım inşallah da 200 km yaptığım için taşlar daha yerine oturmadı 

Aracın hayırlı uğurlu olsun hocam. Gayet güzel maşallah

Maşallah. Bunun arkası bağımsız süspansiyon mu peki?

Hayırlı olsun hocam yeni aracınız, güzel günlerde kazasız belasız sürüşler.  :'(

@arfkync

Değerli Arif Hocam 

Hayırlı olsun 

Güzel günlerde kullanmanızı dilerim 

hayırlı olsun güle güle kullanın....

Geri
Üst Alt