1.6tdi higline Spor yay önerisi

Ally.k

Yeni Üye
İsim
Ali
Arkadaşlar 1.6tdi Higline Golf 7.5 ile aranıza yeni katılıyorum aracımda durban 18 var ama orjinal leylek gibi Eibach 35mm taktırmayı düşünüyorum ve tabiki body kitinide eksik bırakmıcam. Sanki 18 arabayı şehir içinde dur kalk kasıyor gibi geldi. Uygulayan arkadaşlar varsa Antalya civarında önerilerinizi bekliyorum özellikle spor yayda konfor ne derece değişiyor

17 dijon jant ile beraber Vogtland 35 mm kullanıyorum. Konforda bir miktar azalma var sonuçta esneme payı daralıyor fakat bununla birlikte ağırlık merkezi yere yaklaştığı için yol tutuşu artıyor.

Arkadaşlar 1.6tdi Higline Golf 7.5 ile aranıza yeni katılıyorum aracımda durban 18 var ama orjinal leylek gibi Eibach 35mm taktırmayı düşünüyorum ve tabiki body kitinide eksik bırakmıcam. Sanki 18 arabayı şehir içinde dur kalk kasıyor gibi geldi. Uygulayan arkadaşlar varsa Antalya civarında önerilerinizi bekliyorum özellikle spor yayda konfor ne derece değişiyor
Öncelikle Aracınız Hayılrı olsun Hocam.

Ben 18 Durban ile Vogland Kullanıyorum ve son derece de memnunum. Forumda konusuda mevcut. 

Kesinlikle önerebilirim. Araç 1.6 Dizel DSG konfor görüntü benim için çok iyi. Selamlar 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ozaman baya alçak seviyosunuz hocam 18jantlarla birlikte gelen spor süspansiyon gayet makul değil mi?

18 jant spor yayla cok sert olur. Konfor diye bir sey kalmaz arabada. Goruntu icin degmez. Spor yay kullanan biri olarak diyorum bunu. Vogland a konforlu diyenler icin ise diyecek bir sey bulamiyorum.. 

golfun fabrika cikisi suspansiyonlari cok iyi hic bozmamak lazim.

Geri
Üst Alt