NAZARI FENA ÇIKTI

gunesonr

Üye
İsim
onur
IMG_9261.JPGHerkese selam  dikkatsizlik sonucu direğe sürttüm, canım sıkkın sağlıklı düşünmek açısından yardımınıza ihtiyacım var.Tamiri için tavsiyeleriniz nedir ?

IMG_9259.JPG

IMG_9260.JPG

IMG_9261.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sadece boya transferi gibi gozukuyor ezik yoksa eger guzel bi pasta ile cikar.Boyasi gitmis yer varsada rotus yapilir.Gecmis olsun.

@gunesonr

Değerli Hocam

Her ne kadar güzel bir vesile ile tanışmadıysak da yine de öncelikle hoş geldiniz. Aracınız hayırlı olsun. 

Kapının üzerindeki tornado çizgisi en zor tamir olan yerlerden biridir. O kadar ki kapıyı hemen yenisiyle değiştirmeyi teklif edeceklerdir. Kabul etmeyin zira,  ikinci el piyasasında değişen parça son derece fazla değer kaybettiriyor.

Servisi de önermeyeceğim. 

Hem aracınızın uzun süre kalması gerektiğinden hem de malumunuz cok da kalteli kaporta ustasi bulmak tek boynuzlu at bulmak kadar zor.

tramer nedeniyle kaskodan yapılmasını da önermem. 

Iyi bir usta bulmanızı öneririm. Doğrulta sonrası Cebinizden olmak kaydıyla lokal boya ile kurtulma olasılığı yüksek. Bu konuda satarken alıcıya göstererek  kazanın mahiyetini yanlış anlamasını önlemek için ve anlatmamışsa kolaylik olması için Fotoğraflarını  saklamanızı öneririm.

Usta konusunda Serdar Üstadıma soralım.bir arkadaşı için gittiği ustadan memnun kalmıştı. @Negatiwe

Geçmiş olsun 

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=3902]gunesonr[/mention]
Değerli Hocam
Her ne kadar güzel bir vesile ile tanışmadıysak da yine de öncelikle hoş geldiniz. Aracınız hayırlı olsun. 
Kapının üzerindeki tornado çizgisi en zor tamir olan yerlerden biridir. O kadar ki kapıyı hemen yenisiyle değiştirmeyi teklif edeceklerdir. Kabul etmeyin zira,  ikinci el piyasasında değişen parça son derece fazla değer kaybettiriyor.
Servisi de önermeyeceğim. 
Hem aracınızın uzun süre kalması gerektiğinden hem de malumunuz cok da kalteli kaporta ustasi bulmak tek boynuzlu at bulmak kadar zor.
tramer nedeniyle kaskodan yapılmasını da önermem. 
Iyi bir usta bulmanızı öneririm. Doğrulta sonrası Cebinizden olmak kaydıyla lokal boya ile kurtulma olasılığı yüksek. Bu konuda satarken alıcıya göstererek  kazanın mahiyetini yanlış anlamasını önlemek için ve anlatmamışsa kolaylik olması için Fotoğraflarını  saklamanızı öneririm.
Usta konusunda Serdar Üstadıma soralım.bir arkadaşı için gittiği ustadan memnun kalmıştı. [mention=5]Negatiwe[/mention]
Geçmiş olsun 

Hocam hoşbuldum çok teşekkür ederim ilginize. Yorumunuzdan Mini hasarı aşar diye tahmin ediyorum. Servis düşüncem tamamen orjinaline yakın bir şekilde düzeltme garantisi. 2 kaporta ustam var ikisininde el işçiliği iyi olmadığından sonrasında pişmanlık yaşamak istemiyorum.

Merhaba Hocam oncelikle Gecmis Olsun ve Aramiza Hoşgeldiniz. Benim tahminim resimlerde görünenin aksine cok büyük bir hasar yok sanki. Bence önce binpasta vs ule temizleyin yuzeydeki boyalari daha sonra olusmus olan gocukleri tamir ettirin. Sayet boyaya ihtiyac cok olmayacaksa bu islemlerin ardindan daha saglikli karar verir ona göre islem yaparsiniz. Tekrardan gecmis olsun. Selamlar Ender Hoca

Merhaba Hocam oncelikle Gecmis Olsun ve Aramiza Hoşgeldiniz. Benim tahminim resimlerde görünenin aksine cok büyük bir hasar yok sanki. Bence önce binpasta vs ule temizleyin yuzeydeki boyalari daha sonra olusmus olan gocukleri tamir ettirin. Sayet boyaya ihtiyac cok olmayacaksa bu islemlerin ardindan daha saglikli karar verir ona göre islem yaparsiniz. Tekrardan gecmis olsun. Selamlar Ender Hoca

Ender hocam hoşbuldum.yıkamada boya kalıntısı gitti yalnız derin çizikler var maalesef
45ce0bd2c1a379badd6a844427a2a612.jpg

Bir detaling uzmani ozel kimyasal ile polisaj uygulayarak durum biraz daha iyilestirilebilir. Aklınızda olsun Hocam.Tekrardan gecmis olsun.

Bir detaling uzmani ozel kimyasal ile polisaj uygulayarak durum biraz daha iyilestirilebilir. Aklınızda olsun Hocam.Tekrardan gecmis olsun.
Çok sağolun hocam göze batmasın yeter zaten [emoji1303] tamirden sonra detayları paylaşırım

@gunesonr hocam aramıza hoş geldiniz ne yazık ki tatsız bir olay yaşamışsınız Ankara da olduğunuzu gördüm Ankara'da detailingdukkani diye bir yer var keçiörende oraya uğramanızı tavsiye ediyorum en aza indirirler :D

Çok geçmiş olsun, bence mini onarımlık bir şey kalmış o kadar.

Geçmiş olsun. Pasta sonrası Siyah cila ile daha da çok aşama kaydedebilirsiniz.

[mention=3902]gunesonr[/mention] hocam aramıza hoş geldiniz ne yazık ki tatsız bir olay yaşamışsınız Ankara da olduğunuzu gördüm Ankara'da detailingdukkani diye bir yer var keçiörende oraya uğramanızı tavsiye ediyorum en aza indirirler [emoji3]
Aynen bende şimdi baktım gidip bi kpnuşacam teşekkür ederim öner'iniz için

Geri
Üst Alt