Golf r orjinal egzoz sistemi acil yardım

İsim
İbrahim
öncelikle s.a cümleten 2015 1.4 tsi golf sahibiyim aracımda son susturucu iptal ortadan cıkış düz boru var ve bu şehir içinde güzel ama uzun yolda tam bir işkence olmaya başladı acaba orjinal golf r egzoz sistemi buldum cıkma bunu taksam nasıl olur ? Egzozda bu
2881a03ec0eaa24d29be0cc10d6b880b.jpg
40c8ff611104d71bba8ef5657bea1501.jpg
34ba77f2fce082cbb93f1507ec03a1f1.jpg

Şu anki halinden çok daha iyi olacağı kesin hocam.

Şu anki halinden çok daha iyi olacağı kesin hocam.
Şuanda düşük devirlerde bile uzun yolda kafa ağrıtıyo motor ısındıkça ses yükseliyo haliyle bide coğrafyadan yollar yokuşlu hep araba şuanda ortadan cıkışlı r400 difüzör taklı o görüntüyüde bozmak istemiyorum aslında warex nasıl olur adanda birol warex varmış orayı önerdiker ama sizin bildiginiz varmı hocam ?

Hocam bunu takarsan ses stock'tan az bile olabilir haberin olsun bence hiç girme. Susturucular senin stock susturucularına göre çok büyük. Ses vermeyeceğini düşünüyorum.

Hocam bunu takarsan ses stock'tan az bile olabilir haberin olsun bence hiç girme. Susturucular senin stock susturucularına göre çok büyük. Ses vermeyeceğini düşünüyorum.
Ortayı çıkarsa sadece son kalsa da değişiklik olmaz mi

Benim amacım aslında ses değil bi hevesle son susturucuyu iptal ettim hevesimi aldım açıkcası arabada r400 ortadan cıkış var ortadan cıkış görünümünü bozmak istemiyorum warex taktırmak daha mantıklı geliyo hani o olmassa bunu taktırıp 4 lü cıkış yapıyım diyorum düz boru motor ısındıktan sonra ve özellikle uzun yolda tam bir işkence

%90 ortanin iptal oldugunu kimse anlamaz bile hocam. 

Bu konunun tek bir cozumu var orta iptali ve son susturucu oncesi vana. Tek tusla duz boruya yakin bir ses tek tusla 0 ses. 

Olur abi benim kuzen 1 yıl öyle gezdi geçen dönüp bakıyordu fakat golf r egzozu alıpta ortayı iptal etmek akıl karı iş olmaz.

@ibrahim22452 Hocam siz komple düz boru ortaya da varex koyun. Hem ortadan çıkışınız bozulmasın hem de istediğinizde açıp kaparsınız kafa dinlersiniz. Bu sisteme para vermeyin pişman olursunuz.

Olur abi benim kuzen 1 yıl öyle gezdi geçen dönüp bakıyordu fakat golf r egzozu alıpta ortayı iptal etmek akıl karı iş olmaz.
[mention=3429]ibrahim22452[/mention] Hocam siz komple düz boru ortaya da varex koyun. Hem ortadan çıkışınız bozulmasın hem de istediğinizde açıp kaparsınız kafa dinlersiniz. Bu sisteme para vermeyin pişman olursunuz.
Sağolun hocam yardımlarınız için dediginiz banada mantıklı geldi öyle yapcam bende

Geri
Üst Alt