2013 golf confortline cam kapanma

Takamustafa

Yeni Üye
İsim
Mustafa
merhaba arkadaşlar,

Aracımın camları aralık stop ettikten sonra kapıları kilitlediğimde kendiliğinden kapanmıyor. yazılımla alakalımı yoksa böylemi ? teşekkürler.

Kilitleme düğmesi üzerinde uzunca süre basılı beklemeniz gerekiyor.

Camlar kapanmaya başladıktan sonra da düğmeye basılı tutmaya devam edin.

Dörtlü ikazı 1 kere yandığında Tüm Camlar Tavan vb. tamamen kapanmış demektir. Artık düğmeyi bırakabilirsiniz.

Dörtlü ikaz ışığı yanmadan düğmeyi bırakırsanız bazı camlar tam kapanmadan açık kalmış olabilir.

çok teşekkürler yalnız ben kapanmasını istiyorum kilitlendikden sonra bu mümkün mü, açık kalmasını istediğim zaman zaten kilitliykende camları açık bırakabiliyorum

çok teşekkürler yalnız ben kapanmasını istiyorum kilitlendikden sonra bu mümkün mü, açık kalmasını istediğim zaman zaten kilitliykende camları açık bırakabiliyorum
Siz tek tıklamayla kapılarla beraber camlarında kapanmasını istiyorsunuz VW araçlarda böyle bir özellik yok kapama tuşuna basılı tutmanız gerekiyor camlarında kapanması için.

Benim bilgim bu yönde kodlama ile değişiklik yapılıyorsa bilen arkadaşlar cevaplar.

Siz tek tıklamayla kapılarla beraber camlarında kapanmasını istiyorsunuz VW araçlarda böyle bir özellik yok kapama tuşuna basılı tutmanız gerekiyor camlarında kapanması için.

Benim bilgim bu yönde kodlama ile değişiklik yapılıyorsa bilen arkadaşlar cevaplar.
Tek tuşla otomatik olarak kapanmasına çocuk veya yolcu sıkışmasın diye güvenlik açısından izin verilmez bence. Görerek bilerek şuurlu şekilde camları kapatmayı sağlamak için özellikle düğmeye basılı tutulmasını istiyorlar bence.

Geri
Üst Alt