Odis ve park sensörü yardım

Bunaların tamamı aktif olarak seçilecek 
Vehicle function list BAP-parking_assist_0x0A
Vehicle menu operation-menu_display_pdc
Vehicle menu operation-menu_display_pdc_over_threshold_high 
Denemem lazım inşallah olur

Fotoğraftaki kodları dene baştaki 02-73 yazan yerdeki kodları aynı yap golf gelir

IMG_4044.JPG

Çin'den almış olduğum 6.5 inçlik ekrana optik park sensörü kodlama işini sonunda halledebildik, öncelikle Yusuf beye, Muhammed bey e ve uzaktan bağlantı yaparak isimizi halleden Eren kardeşime teşekkürlerimi sunuyorum. Bu arada programı kullanmak için 50 TL isteyen ustaya da teşekkür ettim. Hepiniz var olun Allah razı olsun

Çin'den almış olduğum 6.5 inçlik ekrana optik park sensörü kodlama işini sonunda halledebildik, öncelikle Yusuf beye, Muhammed bey e ve uzaktan bağlantı yaparak isimizi halleden Eren kardeşime teşekkürlerimi sunuyorum. Bu arada programı kullanmak için 50 TL isteyen ustaya da teşekkür ettim. Hepiniz var olun Allah razı olsun
Rica ederim Hocam ne demek. :)

Yalnız şöyle bir sıkıntı var park sensörü devreye girince müzik sesi kisilmiyor, ayarlardan ayarını yapmama rağmen değişmedi müzik sesi aynı kalıyor, başına gelen varmi

Ekranın köşesinde çıkan küçük park sensörü gorselide çıkmıyor

Küçük olan 6.5 çinli ekranda olmaz

Ses kısılması da tam olarak kodlanmamis olabilir

Ses kiisilmasinin kodunu bilen varsa bana da lazim arkadaslar

Ses kiisilmasinin kodunu bilen varsa bana da lazim arkadaslar
22135035ef3d9f9b3f031c4776df707a.jpg

Pdc audio lovering olan kod

Uzaktan bağlantı ve türkçe menü ile o kadar olur hocam. Türkçe kullanmamalı odisi
Eren hocam ellerine sağlık bunada şükür çok güzel oldu, ayarlardan mı ki diye uğraştım olmadı.

Hocam vag com ile olmuyor mu illa odis le mi kodlamak gerek

Geri
Üst Alt