2700-3000 devir arası gelen ses

byakif

Üye
İsim
byAkif
2015 1.6 tdı manuel golfümden 2700-3000 devir arası göğüsün sağ tarafından fırıltımı diim tırıltımı diim tam dile dökemediğim bir ses geliyor. Servise bıraktım formenlede teste çıktık oda sesi duydu aracın 1 gün bizde kalması gerek dediler bıraktım. Bugün 2. Günü hala çözememişler haber vereceklermiş. Hocalarım böyle birşey başınıza geldimi ?

2015 1.6 tdı manuel golfümden 2700-3000 devir arası göğüsün sağ tarafından fırıltımı diim tırıltımı diim tam dile dökemediğim bir ses geliyor. Servise bıraktım formenlede teste çıktık oda sesi duydu aracın 1 gün bizde kalması gerek dediler bıraktım. Bugün 2. Günü hala çözememişler haber vereceklermiş. Hocalarım böyle birşey başınıza geldimi ?
Hocam gelismelerden haber verebilir misiniz?

Tabi hocam. İnşallah mühim bişey çıkmaz.
Zannetmiyorum. Buna benzer sorun arz eden birkac kisinin videosunu izlemistim. Birisi turbo arkasi kulakcik vs. gibi biseyden bahsetmis, kimininkini yakit borularini izole ederek cozmusler. Onemli birsey olsa uyari verir, bilgisayara bagladiklarinda gorunur veya aracin gidisinde yada konforunda kendini gosterir diye dusunuyorum.

Zannetmiyorum. Buna benzer sorun arz eden birkac kisinin videosunu izlemistim. Birisi turbo arkasi kulakcik vs. gibi biseyden bahsetmis, kimininkini yakit borularini izole ederek cozmusler. Onemli birsey olsa uyari verir, bilgisayara bagladiklarinda gorunur veya aracin gidisinde yada konforunda kendini gosterir diye dusunuyorum.
Aslında hocam servis çalışanlarının bu gibi forumlarda takılıp araştırma yapması gerekir. Ben gidip işin başındaki ustaya sizin bu söylediklerinizi söyleyip işine karışmak istemiyorum ama bile bilede lades olmak istemiyorum. 2 gündür çözemediler. Allah bilir nerelerini söktüler.

İkiside benim sesten değil hocam.

Şimdi servisle görüştüm. Kalorifer peteğine yalıtım yapmışlar birazdan teste çıkıp deneyeceklermiş. Ne alakası var peteğin yalıtımıyla anlamadım. Bakalım bakalım haber bekliyorum.

Aracı teslim aldım ses giderilmiş. Sesi duymammı giderildi yada sesin kaynağımı çözüldü onu tam anlayamadım. İlerleyen günlerde meydana çıkar.

Geri
Üst Alt