Servis Aksiyonu Sorgulama

yer_ucagi_34

Katılımcı Üye

İsim
Ömer
Araçla ilgili herhangi bir servis aksiyonu olup olmadığını VW Deutschland İnternet Sitesinden sorgulamamız mümkün mü ?

Bugün servise bıraktım aracı. Bir sesten ötürü. Ücretsiz garanti kapsamında elektronik el freni ve mazot bilmem bişey bağlantısı aksiyonu varmış onuda ücretsiz yapacaklarmış. Servisi arayıp şasi numarasından sorgulatabilirsiniz.

Bugün servise bıraktım aracı. Bir sesten ötürü. Ücretsiz garanti kapsamında elektronik el freni ve mazot bilmem bişey bağlantısı aksiyonu varmış onuda ücretsiz yapacaklarmış. Servisi arayıp şasi numarasından sorgulatabilirsiniz.
Hocam bu değişen mazot ile ilgili şeyi hatırlıyabilseydiniz öğrenmiş olurduk

Hocam bu değişen mazot ile ilgili şeyi hatırlıyabilseydiniz öğrenmiş olurduk
Motor yakıt hattı kablo bağı düzenlecekmiş. Tam olarak bu hocam. Birde elektronik el freni ünitesi kontrol edilecekmiş.

Motor yakıt hattı kablo bağı düzenlecekmiş. Tam olarak bu hocam. Birde elektronik el freni ünitesi kontrol edilecekmiş.
Hocam forumdan başka bir hocamızın da elektronik el freni değişimi olmuştu bakımda. Sizin araç kaç model acaba ? Belirli bir model için bu kontrol var galiba.

Akif Hocam merhaba., Az önce servis ile konuştum benim aracın da servis aksiyonu olarak yakıt hattı kablo bağı ve el freni güncellemesi çıktı sorgulamada., güncelleme sonrası sizin aracın durumu nasıldır herhangi bir sorun ile karşılaştınız mı..? El freni güncellemesi olarak herhangi bir farklılık hissetiniz mi? Özellikle merak ettiğim konu bu yakıt hattı kablo bağı için ne gibi bir işlem yapıldı biliyormusunuz., aracın çok fazla sökülen yerleri oldu mu sağını-solunu çok fazla dağıtıyorlar mı..?

Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum..,

Akif Hocam merhaba., Az önce servis ile konuştum benim aracın da servis aksiyonu olarak yakıt hattı kablo bağı ve el freni güncellemesi çıktı sorgulamada., güncelleme sonrası sizin aracın durumu nasıldır herhangi bir sorun ile karşılaştınız mı..? El freni güncellemesi olarak herhangi bir farklılık hissetiniz mi? Özellikle merak ettiğim konu bu yakıt hattı kablo bağı için ne gibi bir işlem yapıldı biliyormusunuz., aracın çok fazla sökülen yerleri oldu mu sağını-solunu çok fazla dağıtıyorlar mı..?

Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum..,
Hocam bu konuda tam yardımcı olamicam size çünkü sorduğumda güncelleme ve kontrol yapıldı dendi. herhangi biryerini söktünüzmü diye sormadım. Ama öyle aşırı biryer söküldüğünü sanmıyorum belkide sökülme hiç olmamıştır kodlama kablosuyla güncelleme yapmışlardır.

Hocam bu konuda tam yardımcı olamicam size çünkü sorduğumda güncelleme ve kontrol yapıldı dendi. herhangi biryerini söktünüzmü diye sormadım. Ama öyle aşırı biryer söküldüğünü sanmıyorum belkide sökülme hiç olmamıştır kodlama kablosuyla güncelleme yapmışlardır.
Hocam peki bizimle size verilen fatura2daki kalemleri ve müşteri istek/talep formu ile iş emri evrağını paylaşabilirmisiniz.? En azından yapılan işler ile ilgili kalemlere ve bu iki aksiyonun "kodların"ı öğrenmek açısından.,  bu konuda @silvershadow Hocam ile birlikte bir araştırma yapıyoruz., ilk belirlemelerimize nedense sadece TDI 110ps motorlu araçları kapsıyor., Bunu öğrenmek ve araştırmayı derinleştirmek adına size yapılan işlemlerin evraklarına ihtiyaç duyduk., Yardımcı olursanız mutluluk duyarız.

c63506f004375ec5093e63cc894f793e.jpg

Geri
Üst Alt