El freni güncel yazılım

serology55

Üye
İsim
serhat
Bugün servise gittim randevu almak için, ordaki görevli şikayetimi kaydederken " zaten el freni servis aksiyonu da var" diye bir şey söyledi. Nedir diye sorduğumda el freniyle alakalı güncel yazılımın mevcut olduğunu ve araçlara tanımlandığını söyledi. Nedir ne değildir bilmiyorum, yada hangi sorunu fix etmek için çıktı bilmiyorum ama yanımdaki başka bir Golf sahibine de aynı şeyi söyledi.Bilginize...

Elektronik park freni yada auto hold yazilimi olabilir. Kullandigimiz araclardaki auto hold stabil calismiyor bildigim kadari ile Abd'de guvenli olmadigi icin mekanik el freni kullaniliyor. Bunun icin bir yazilim guncellemesi gelmis olabilir. Araci teslim alirken detay ogrenirseniz bizimle paylasin lutfen.

Mutlaka paylaşırım lakin randevum pazartesi günü @Salvination.  Benden önce servise gidecekler olursa onların da konuyla alakalı paylaşımlarını bekleyebiliriz.

Aracim 20aralik2016 üretimi auto hold falan gayet düzgün ve sorunsuz çalışıyor bu aksiyon kimleri kapsıyor nasıl öğrenebiliriz?

Bugün servise gittim randevu almak için, ordaki görevli şikayetimi kaydederken " zaten el freni servis aksiyonu da var" diye bir şey söyledi. Nedir diye sorduğumda el freniyle alakalı güncel yazılımın mevcut olduğunu ve araçlara tanımlandığını söyledi. Nedir ne değildir bilmiyorum, yada hangi sorunu fix etmek için çıktı bilmiyorum ama yanımdaki başka bir Golf sahibine de aynı şeyi söyledi.Bilginize...
Hocam aracınızı ne zaman teslim aldınız ilk bakım mı?

Autohold'u ozellikle yokus asagi kisimlarda hafif fren hafif ilerleme yaparken deneyim siz gitmek isterken kendisi kitleyip fren yapabiliyor. Duz zeminde cok problem cikartmiyor zaten durum farkedilmiyor.

Autohold'u ozellikle yokus asagi kisimlarda hafif fren hafif ilerleme yaparken deneyim siz gitmek isterken kendisi kitleyip fren yapabiliyor. Duz zeminde cok problem cikartmiyor zaten durum farkedilmiyor.
Evet bu konu beni de çok rahatsız ediyor umarım düzeltilmiştir.

Böyle birşeye rastlamadim aracımda ?

Hocam aracınızı ne zaman teslim aldınız ilk bakım mı?
Hocam araç 2016 model 23000'de. Servis randevusu almaya gittiğimde bilgisayarda tüm ilgili modeller için yeni bir yazılımın olduğuyla alakalı bir şerh düşüldüğünden bahsetti ilgili kişi. Ben normalde el freni şikayetiyle gitmedim servise. Ama onu da uygulayacaklarını söylediler randevu zamanında gittiğimde.

Şimdi servisi aradım bir hafta önce bakım yaptığımı belirttim bazı serilerde el freni ile ilgili güncelleme varmış.

Mutlaka paylaşırım lakin randevum pazartesi günü @Salvination.  Benden önce servise gidecekler olursa onların da konuyla alakalı paylaşımlarını bekleyebiliriz.
Evet @silvershadow Murat hocam ben de katılıyorum size. Geçen hafta benim aracınkini güncellediler. Hatta bununla alakalı bir entry açmıştım forumda. Yaklaşık yarım saat süren bir işlem bu arada. 
Serhat hocam size verdikleri faturadaki bu işlem ile ilgili kalemleri ve müşteri istek formu ile iş emri evrağını rica etsem bizimle paylaşabilirmisiniz..? @silvershadow Hocam ile birlikte bu konuda bir araştırma yürütüyoruz., ilk belirlemelere göre 46G7 kodlu bu güncelleme yapılacak neredeyse pek çoğunda aynı zamanda 2. bir güncelleme daha yapıldığı., Bunu öğrenmek ve araştırmayı derinleştirmek adına size yapılan işlemlerin evraklarına ihtiyaç duyduk., Yardımcı olursanız mutluluk duyarız

Geri
Üst Alt