Stanley Termos Kullanıcıları Kulübü

Aynısını, alacağım tam 20 saat sıcak soğuk muhafazası var, ve garantisi ömür boyu !   İzmir  forum bornovada satılıyor. Fiyat boyuts göre 139 tlden 279 tl ye kadar değişiyor
Ben de 20 yılı aşkın sorunsuz kullanım ile ömür boyu garantisini onayladım hocam. Diğerlerini bilmem ama 1.9 Litre olanı çok iyi. Stanley'in her termosu tartışmasız çok beğeniliyor.

Şu sıcak günlerde tam ihtiyaç olan şey.

Ucuza eşya almayı sevmeyen veya ucuz eşya kullanmayı sevmeyenlenler için ideal.

Yenileri eskilerine göre çok hafif parasını sonuna kadar hak eden bir ürün

Şu sıcak günlerde tam ihtiyaç olan şey.

Ucuza eşya almayı sevmeyen veya ucuz eşya kullanmayı sevmeyenlenler için ideal.
Hocam ürün şuanda Amazon'da indirimde 33 Dolar'a geliyor kargo dahil.

33 Dolar ile tarihinin en ucuz fiyatını gördü şuanda.

İhtiyacı olanlar bu fırsatı kaçırmasın derim.

@Beşiktaş1903

https://www.amazon.com/Stanley-Classic-Vacuum-Bottle-Hammertone/dp/B000FZX93U?psc=1&SubscriptionId=AKIAJ7T5BOVUVRD2EFYQ&tag=cameltracker-20&linkCode=xm2&camp=2025&creative=165953&creativeASIN=B000FZX93U

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam ürün şuanda Amazon'da indirimde 33 Dolar'a geliyor kargo dahil.
33 Dolar ile tarihinin en ucuz fiyatını gördü şuanda.
İhtiyacı olanlar bu fırsatı kaçırmasın derim.
[mention=670]Beşiktaş1903[/mention]
https://www.amazon.com/Stanley-Classic-Vacuum-Bottle-Hammertone/dp/B000FZX93U?psc=1&SubscriptionId=AKIAJ7T5BOVUVRD2EFYQ&tag=cameltracker-20&linkCode=xm2&camp=2025&creative=165953&creativeASIN=B000FZX93U
This item does not ship to Turkey. Please check other sellers who may ship internationally.
Hocam malesef avrupa bizi kıskandığından olsa gerek Türkiye ye göndermiyor arkadaş bu ürünü

Türkiye'ye ürünler amazon.com'dan gelmiyor zaten.

amazon.de üzerinden bakın.

Var mı amazon.de de böyle uygun fiyat? Ben bulamadım olsa alacağım.

This item does not ship to Turkey. Please check other sellers who may ship internationally.
Hocam malesef avrupa bizi kıskandığından olsa gerek Türkiye ye göndermiyor arkadaş bu ürünü
Hocam DH'den bayağı sipariş veren var. Galiba Amazon.de'den veriyorlar.

Ebay amazon her neyse bazı üreticiler Türkiye ye göndermiyor 1. Sebep eskiden gelen pttnin kargo hasarı kargo kaybı gibi huyları

Geri
Üst Alt