Stanley Termos Kullanıcıları Kulübü

yer_ucagi_34

Katılımcı Üye

İsim
Ömer
Hocam termos yeşil renkli olandan mı ?
5da5fe0473bcc3e4d595569877197f7b.jpg
evet hocam

Ben bile merak etmiştim su meshur termosu.. 
Hocam biraz pahalı ama efsanedir, Babamın görevi nedeniyle her hafta sonu urfa mersin arası yola çıkardık araba toros, çok kahrımızı çekmiştir, ürünü urfada kaçakçılar pazarı vardı ordan almıştık, 1,9 L ve soğuk suyu abartmayayım min 4-5 gün soğuk tutuyor sıcak suyuda rahat 24 saat gidiyor. Artık böyle uzun ömürlü şeyler yapılmıyor. Yurt dışına gitme şansı olanlar için ucuza alınacaklar listesine eklenmesini tavsiye ederim. İncelemek için https://www.tekzen.com.tr/stanley-classic-vakumlu-termos-19-lt-yesil-19lt-2352102?gclid=CjwKEAjwvMnJBRCO2NSu-Puc6AUSJAAf-OSU4A3shEJmMrD7bQWGDMf8jtRvxcUog3TKY_6YXxvp7xoCFwLw_wcB

baya eski ikinci dünya savaşından kalan eşyalar gibi ama belliki sağlam :)  maşallahı var @Beşiktaş1903

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Beşiktaş1903  Hocam bu da bizdeki. Aşağı yukarı 20 yıllık. Zamanında Tefal'den almıştık. Yenilerde sadece Stanley yazıyor bunda Aladdin Stanley yazıyor.

fullsizeoutput_158.jpeg

@silvershadow Murat hocam konunun ismini Stanley Yeşil Termos Ana Konu olarak değiştirebiliriz. 8D

[mention=670]Beşiktaş1903[/mention]  Hocam bu da bizdeki. Aşağı yukarı 20 yıllık. Zamanında Tefal'den almıştık. Yenilerde sadece Stanley yazıyor bunda Aladdin Stanley yazıyor.
[mention=3]silvershadow[/mention] Murat hocam konunun ismini Stanley Yeşil Termos Ana Konu olarak değiştirebiliriz.
Hocam ayni marka yanlız bizimki biraz fazla hırpalanmış
bir topiği bencede hakketti

Değerli konu sahipleri...

@Beşiktaş1903

@yer_ucagi_34

Hak edene hak ettiğini vermek boynumuzun borcu.

Hak ettiği başlığa kavuştu iron man kadar dayanıklı  yeşil termos.. :)

Hem de dostumuzun konusunu trollenmekten kurtardık..   :000073-medium:

Bir taşla iki kuş.. :000177-medium:

Konuyu oluşturmak benden,canlı tutmak sizden..

Ürünün türkiyedeki yetkili satıcısı kutupayisi.com dur. İsteyen e-bay dan amazondan daha ucuza getirebilir. Gerçekten ömürlük , benim gibi uzun yolu sevenlere otobanda bir yudum bayat çayı 4-5 tl ye içmek istemeyenlere öneririm bu termosta sıcak suyun soğuması soğuk suyun ısınması gibi şeyleri unutun. Dağdan inerken atın sizden önce insin

Ürünün türkiyedeki yetkili satıcısı kutupayisi.com dur. İsteyen e-bay dan amazondan daha ucuza getirebilir. Gerçekten ömürlük , benim gibi uzun yolu sevenlere otobanda bir yudum bayat çayı 4-5 tl ye içmek istemeyenlere öneririm bu termosta sıcak suyun soğuması soğuk suyun ısınması gibi şeyleri unutun. Dağdan inerken atın sizden önce insin
Aynısını, alacağım tam 20 saat sıcak soğuk muhafazası var, ve garantisi ömür boyu !   İzmir  forum bornovada satılıyor. Fiyat boyuts göre 139 tlden 279 tl ye kadar değişiyor

Değerli Hocam

Şu an yanlış forum kurucusu olmuşum gibi bir his var...

Daha ilk saatten alıcı buldunuz.

Vallahi tebrikler..

Aynısını, alacağım tam 20 saat sıcak soğuk muhafazası var, ve garantisi ömür boyu !   İzmir  forum bornovada satılıyor. Fiyat boyuts göre 139 tlden 279 tl ye kadar değişiyor
Hocam 1.9 Lt olanı öneririm. Ömür boyu garantisi tarafımca onaylanmıştır:))

Geri
Üst Alt