Yeni Insignia

Sedan araçlardan hiç beğenmediğim bagaj tipi  >:

iç dizayn halen gelişmeli bence... opel artık iç kısımları siyah agırlık kullanmaktan vazgecmeli.

BMW 3.20d ile kıyaslanacak düzeyde asla değil henüz,  sadece 180/190 hp motoru ve arkadan itiş özelliği çarpar adamı. Ancak iç dış tasarım kendi sınıfında passat ve mondeo'dan daha sportif ve yenilikçi. Passatın ön konsol bildiğin ihtiyar komidini gibi 8D  Golf önce çıkmasına rağmen iç mekanda daha hoş tasarıma sahip.

Yeni Insignia'yı 3.20'ye tercih ederim diyen de çıkar heralde :O

Ya da Polo alıp geçiceksin :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aslında Opel bu yakışıklı arabanın üretimini Volkswagen’e verse, güzel bir tasarım kalite ile birleşip başarılı bir model olarak piyasayı sallardı, fiyat/performans açısından bakılınca çok pahalı bir araba şimdiki şartlarda. Bir de arabanın ikinci eldeki durumuna bakmakta fayda var. 

Dışı İnsignia, içi Astra !!! Dışarıdan çok dinamik ve agresif görünüyor; beğendim... İçine binince %90 Astra. Yeni hastalık oldu bu da. Ayna markanın, farklı modellerinin iç tasarımlarının birbirine çok yakın olması. Bizdeki direksiyonların tüm vw modellerinde olması gibi !!! 

@Ünal Kaleci Allah'tan Opel VW dışını farklı yapıyor. Mercedes BMW'ye bakınca iç dış neye bakarsan hep aynı...

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Ünal Kaleci Ramazan bayramından sonra birlikte gidip bu arabaya bakalım, tasarım çok hoş ama keşke bu arabayı Volkswagen üretseydi.

Dışı İnsignia, içi Astra !!! Dışarıdan çok dinamik ve agresif görünüyor; beğendim... İçine binince %90 Astra. Yeni hastalık oldu bu da. Ayna markanın, farklı modellerinin iç tasarımlarının birbirine çok yakın olması. Bizdeki direksiyonların tüm vw modellerinde olması gibi !!! 
ah o direksiyon yok mu :D

2 ay önce showroom 'da incelediğimde full donanım olanını bir aile inceliyordu bende o arada bari baz donanımı inceliyim dedim., işleri bitince diğer aracı inceledim ancak anlamakta zorlandığım şey baz donanım ile full donanım arasında malzeme kalitesi olarak farklılıklar var.., baz donanımda bazı bölgelerde yumuşak plastikten ve parçaların kalitesinden kıstıklarını fark ettim., bu araç polo veya corsa olurda anlarım ama markanın en tepesindeki araçta böyle bir şark kurnazlığı yapmaları benim açımdan kabul edilecek bişey değil

Geri
Üst Alt