Yeni Insignia

ladinkayin

Üye
İsim
H
Daha Show room a çıkmadan birkaç fotoğrafını çektim Opel bayilerine gelmiş. Turbo D OPC dizayn. Hem dış hem de iç görünüşünü pek beğendim. 

IMG_0917.JPG

IMG_0912.JPG

IMG_0914.JPG

IMG_0916.JPG

IMG_0910.JPG

IMG_0907.JPG

IMG_0913.JPG

Bu jantları test videolarında da gördüm çok kötü görünüyor. Canlı olarakda böyle kötümü yoksa fotoğraf ve videolarda mı kötü görünüyor.

inş o bez kalitelidir ona takıldım :)

bizim buradaki vw bayide sıfır araçların hepsi kılcal çiziklerle dolu , bir adam gidip gelip kuru leş bir bezle tozlarını alıp gidiyor. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
inş o bez kalitelidir ona takıldım :)

bizim buradaki vw bayide sıfır araçların hepsi kılcal çiziklerle dolu , bir adam gidip gelip kuru leş bir bezle tozlarını alıp gidiyor. 
Hocam bez deyince aklıma geldi köpük sıktılar sonra fırçayla bir güzel yıkadılar güzelim inci beyazı arabayı : ) Opel surtaş araç almaya niyetlenelim aklında olsun Yen'i gelmiş arabaları fırçayla yıkıyorlar. 

OPC paketin direksiyonu öyle. Biraz kalın ama tutuş hissi gayet iyi 

Bu siyah jant modasını çıkaranı bulup ...

90'larda vatka akıbeti neyse günümüz araçlarındaki siyah jant üstü metal görünüm aynı.  

Adamlar diyor ki biz arabayı yaptık opsiyonlar orada. Bu durum her markada böyle. Aracı aldın yetmiyor birde  adam etmek için ayrıca parçalanıyorsun.

Sen şimdi jilet gibi bir araca mı binmek istiyor o zaman verecek 100 Dollarrr...   :000177-medium:

Ben autoshow'da detaylı olarak inceledim. Dışı ilgi çekici (Belki de yeni bir araç olmasını nedeniyle, tartışılır). İçine gelince bence açık tonlar da kullanılabilirmiş. İç tasarımı beni çok cezbetmedi. Çok karanlık sanki.

Peki bir soru sorayım görüşlerinizi öğrenmek istiyorum:

Seçme durumunda kalsanız, TR paketli boş BMW 3.20D mi yoksa yeni kasa full Insignia 1.6 D mi? 

Not: Araç daha çok uzun yolda kullanılacak yani şirket aracı olarak. 

Seçme durumunda kalsanız, TR paketli boş BMW 3.20D mi yoksa yeni kasa full Insignia 1.6 D mi? 
Hocam ne istediğinize bağlı?

Donanım hariç 3.20d her konuda üstün.

Değerli Üstadım.

Şu yazıma göz atmış mıydınız?

Gerçi bu yazının güncellenmesi şart ama değişmeyen noktaları bulmak kolay olmalı.

Vaktiniz olmazsa diye özet geçeyim..

Şirket aracı olacak ve masrafları fatura edilecekse, BMW nın karşısına çıkabilecek rakip bulmak zor.. servis, yakit vb Tüm eksileri sıfırlayınca geriye kullanıcı deneyimi kalır.. işte  bu durumda bu güzelliğe sahip olmak gerek..  

Fakat sizin versus şemasına dahil etmediğiniz ancak benim işgüzarlık edip ettiğim  Passat da düşünülmesi gereken bir seçenek.  :000043-medium:

Değerli hocam dolu yada boş donanım olsun farketmez bmw 3'ün olduğu yerde insignia nın esamisi okunmaz., Ayrıca insignia daha yeni bantta olan bir araç en az 1-2 sene geçmeli ki sıkıntıları giderilebilsin.. İnsignia değilde belki Passat düşünülebilir..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Değerli Üstadım.

Şu yazıma göz atmış mıydınız?

Gerçi bu yazının güncellenmesi şart ama değişmeyen noktaları bulmak kolay olmalı.

Vaktiniz olmazsa diye özet geçeyim..

Şirket aracı olacak ve masrafları fatura edilecekse, BMW nın karşısına çıkabilecek rakip bulmak zor.. servis, yakit vb Tüm eksileri sıfırlayınca geriye kullanıcı deneyimi kalır.. işte  bu durumda bu güzelliğe sahip olmak gerek..  

Fakat sizin versus şemasına dahil etmediğiniz ancak benim işgüzarlık edip ettiğim  Passat da düşünülmesi gereken bir seçenek.  :000043-medium:

2. Yazıyı okumamıştım şimdi okudum hocam elinize sağlık güzel mukayese olmuş    Aklımı çelen konulara aşağıda değineceğim teşekkürler : -)

Bu soru bana sorulsaydı benim de tercihim BMW olurdu sanırım .Aynı sınıftan değiller ama aşağıdakileri düşünmüştüm soruyu sorarken :

-yılda 60 bin km yapıyorum, bunun yazı sıcağı kışın karı buzu var. Direksiyon ve koltuk ısıtma ve yazın koltuk soğutma ve de AGR onaylı koltuk insignia da var. 

- ACC, line assist, kör nokta uyarısı, çarpisma önleyici, her ne kadar kullanmayacak olsam da park pilotu, merak ettiğim 360 derece kamera insignia da var. 

- insignia kasa değişti coupe form benim hoşuma gitti. 

- yollar artık BMW Mercedes dolu eskisi gibi bu araçları görünce başı çevirip bakılmıyor diye düşünüyorum : -)

sonuçta ekstra donanım dolayısıyla biraz daha konfor ile sürüş zevki ve performans arasındaki tercihi olacak bu. 40 ın altı olsam bunları düşünmezdim ama 50 ye bir adım kalmışken akla takılıyor işte : -)

teşekkür ediyorum önerileriniz için  

Geri
Üst Alt