Emsalsiz Bir Golf İlanı

bu ilana mesaj yazdım, düzeltmesi için. dönüş olmadı.

merhaba. hayırlı satışlar. aracınızın highline olduğuna eminmisiniz. resimlerden comfortline olarak görünüyor.

24 Mayıs 2017
18:42

highline da çift egzos çıkışı, arka bagajdaki tsı yazısının ı harfi kırmızı ve araç içindeki multimeya sistemi daha büyüktür. sizde sadece highline jantı ve uled bixenon far ve dolayısıyla far yıkamalı tampon var.

sonuç;

ya zır cahil,aracını tanımıyor. yada golf7 alacak olupta araç hakkında bilgisi olmayan enayi arıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
bu ilana mesaj yazdım, düzeltmesi için. dönüş olmadı.merhaba. hayırlı satışlar. aracınızın highline olduğuna eminmisiniz. resimlerden comfortline olarak görünüyor.

24 Mayıs 2017

18:42

highline da çift egzos çıkışı, arka bagajdaki tsı yazısının ı harfi kırmızı ve araç içindeki multimeya sistemi daha büyüktür. sizde sadece highline jantı ve uled bixenon far ve dolayısıyla far yıkamalı tampon var.

sonuç;

ya zır cahil,aracını tanımıyor. yada golf7 alacak olupta araç hakkında bilgisi olmayan enayi arıyor.
Bence ilanı veren vatandaş kesinlikle haklı,aracım Highline demiyorki highlin diyor farklı kişiye özel bir üretim söz konusu burada.

Lütfen bilip anlamadan ahkâm kesmeyin lütfen [mention=514]ft19[/mention]

U led farlar ya sonradan takılma(ki hiç sanmıyorum), ya replika ya da ön panjur değişmiş bu araçta. Highline panjur değil üstünde ki panjur.

Edit: Araç hasarlıymış.

Bence farlar replika, önden darbe sonrası farları takınca ona uysun diye alıp taktığı highline panjur pert oldu. O da eski comfortline panjurunu taktı. 

Adamın avucu benim kulacım kadar olmalı :)

Milyon tane hata var

Ama bu tipler O yazım hatalarını bilerek yapıyorlar haberiniz olsun. Taktik icabı. 

Sormak isteyeceklerinizin önünü en baştan kesmiş oluyorlar " bu .....  adam bir şeyden anlamaz boşuna sormayayım" diye. 

Gören keriz sansın.. veya paranın bol aklın kıt olanlarından...

Asla öyle bir şey yok.

O araçta far ayakları, silecek jet yıkama silindirleri, radyatör, ön ızgara, komple kaput dahil bir sürü değişecek parça var.. 

Fotoğrafların açısına dikkatinizi çekerim. Hatayı oldukça başarılı biçimde gizliyor. Çekenin hiç de saf veya bir şeyden anlamayan olduğunun kanıtı.

İşçilik en ciddi kalem.. Tahmin edemiyorum. Ama benzer kaza geçirmiş eşi dostu olan dikkatle bakarak bir ekspertiz yapabilir.

Alana geçmiş olsun.. Allah bilir daha neleri vardır. Hasar kaydına şasi numarasından bakmalı her ihtimale karşı..

Komplo teorisi uretecek bisey yok. Arac 1.2 tsi ustundeki ozellikler opsiyon alinmis. U led cam tavan dijon ve surus konfor paketi. Herkes arabasini derinlemesine bilmeyebilir. Zaten ilan sahibi bayan gozukuyor. 

Bence bayan kendisi anlamadığı icin başkasına yazdırmış, yazan arkadaş da fazla fazla yazmış ki size ne lazımsa içinden seçip alın der gibi [emoji23]

Bence bayan kendisi anlamadığı icin başkasına yazdırmış, yazan arkadaş da fazla fazla yazmış ki size ne lazımsa içinden seçip alın der gibi
emoji23.png
Bayan ismi de tuzağın bir parçası...

Arayın erkek çıkacak...

Sorarsanız size bir gerekçe bildirmesine bile gerek yok ama eşim vb. Bir şey diyecek.

Ruhsat kimin Üzerine diye sorun..

O zaman benim diyecek.

Arayın erkek çıkacak...

Sorarsanız size bir gerekçe bildirmesine bile gerek yok ama eşim vb. Bir şey diyecek.

O zaman benim diyecek.
Bugün dediğin senaryoyu yaşadım Abi. 

Aradım ilanda ki numarayı bayan ismi vardı, bayan açtı telefonu ve eşinin ilgilendiğini onun numarasını verebileceğini söyledi. Direk onun numarasını yazsanıza yav.

Arayın erkek çıkacak...
O zaman benim diyecek.
Eveeet taşlar şimdi yerine oturdu hocam [emoji6] millet olarak üç kağıtçılığa harcadığımız zamanı aklımızı kullanarak dürüst bir şekilde yapsak işimizi kim bilir nerelerde oluruz?

İlana göre tsi yazısı çift kırmızı olması lazım

Geri
Üst Alt