Golf Öneri

GokhanB

Katılımcı Üye

İsim
Gökhan Bilgin
Arkadaşlar abiler kardeşler herkese selamlar öncelikle şu an bir polo gti ve symbol aracım var kısmetse bunların ikisinide satıp tek araba almak istiyorum ve golf ağır basıyor şu an için dolu golf önerilerinizi bekliyorum dizel benzinli farketmez kesinlikle dsg olacak km maksimum 30 highline üzerine olmazsa olmazlarım durban cam tavan dynaudio vs alabildiğimce dolu bir araba almak istiyorum şöyle bir araba buldum fakat fiyat ütopik bu araba kaça alınır ???

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-1.4-tsi-act-highline-hatasiz-orjinal-11.000-km-441645361/detay/

Arkadaşlar abiler kardeşler herkese selamlar öncelikle şu an bir polo gti ve symbol aracım var kısmetse bunların ikisinide satıp tek araba almak istiyorum ve golf ağır basıyor şu an için dolu golf önerilerinizi bekliyorum dizel benzinli farketmez kesinlikle dsg olacak km maksimum 30 highline üzerine olmazsa olmazlarım durban cam tavan dynaudio vs alabildiğimce dolu bir araba almak istiyorum şöyle bir araba buldum fakat fiyat ütopik bu araba kaça alınır ???

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-1.4-tsi-act-highline-hatasiz-orjinal-11.000-km-441645361/detay/
Hocam merhaba...

Bu fiyata size bayiden 0 km 1.4 TSI DSG Highline LANSMAN PAKETLİ buluruz..

Risk 0

http://www.golftutkusu.com/topic/4134-bayiden-0-km-2017-model-golf-14-tsi-dsg-highline-lansman-paketli/

O bütçeye çıktıktan sonra 2.el almayın hocam varsın birkaç donanım eksik olsun zaten onlar hep şişirme fiyatlar.

Zaten o kadar para vereyim diye paylaşmadım abiler dediğim gibi mantıklı paralardan önerilerinizi bekliyorum sıfır almayı hiç istemiyorum ikinci el mantıklı bir araç bulmak hedefim :)

O bütçeye çıktıktan sonra 2.el almayın hocam varsın birkaç donanım eksik olsun zaten onlar hep şişirme fiyatlar.
O paralardan daha düşük fiyatlara.

Baya dolu makyajlı sıfır leon veriyorlar ACT

Ses sistemli

Acc li

Lane asistli

Keyless lı

Vs vs.

@silvershadow hocamın söylediği sıfır aracı değerlendirmenizi tavsiye ederim. Fiyat oldukça iyi.

Dediğim gibi ikinci el önceliğim

@Gökhan Bilgin hocam 110k lara çıktıysanız ve benzinli araç alırım diyorsanız 0 km olan araç kaçmaz derim hiç bir şey olmasa 3 ay sonra aynı paraya satılabilmesi bile büyük bir artı ki şu an bulup bulunabilecek en dolu araçtır. Malum makyajlı kasanın ilk gelenleri belli paketlerle geldi ve sipariş anca açıldı. Sipariş verilip doldurulan araçların gelmesi en az 3 ay eder. Hem yeni kasaya bineceksiniz, hem sıfır, hem garantili, hem de bu fiyata.

Uzun süre binecek olsam dediğiniz gibi düşünürdüm ilanlarda alan galeriler var zaten 120-125 arası etiket var araçlarda mantıklı tabi fiyatı ama benim işime gelmez ben arabalara çok uzun süre binmiyorum çorba çıktımı satıyorum o yüzden sıfır araba beni bozar şu durumda 102 gibi şu aracı bitirebilirim mesela https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hatasiz-r-line-439541358/detay/
O zaman madem al sat işini biliyorsunuz.
Siz foruma önerin hocam.
Binici olarak öneriler benzer zaten hep.

O zaman madem al sat işini biliyorsunuz.
Siz foruma önerin hocam.
Binici olarak öneriler benzer zaten hep.
Ben golf olarak en son 2013 tdı dsg highline boyasız aracımı sadece u led vardı 79'a sattım 59 bin km'de ondan sonra hiç takip etmedim ama benim sattığım zamandan sonra beş ay içinde çok şey değişmiş hocam gördüğünüz üzere sizlere danışıyorum

Ben golf olarak en son 2013 tdı dsg highline boyasız aracımı sadece u led vardı 79'a sattım 59 bin km'de ondan sonra hiç takip etmedim ama benim sattığım zamandan sonra beş ay içinde çok şey değişmiş hocam gördüğünüz üzere sizlere danışıyorum
Binici iseniz cc dururken golfe bakmazdım.

Binici iseniz cc dururken golfe bakmazdım.
Exclusive olan 2015 28 binde cam tavan 4 koltuk ısıtma vs 160'lık aracımı boyasız yine 108' satmıştım araştırıyorum şu an CC'de seçeneklerim arasında

Aracımı sattım öneri yok mu ?

Geri
Üst Alt