Ufak bi kaza geçirdik tavsiyeleriniz??

caglar_61

Katılımcı Üye

İsim
Caglar
Dostlar bugün akm trabzon günlerine gidelim dedik gitmez olaydık arabayı ğark için yer ararken park yerinden geri geri çıkan kendini bilmezin biri bana çarptı kornada çaldım oysa ama fayda etmedi.önümde doluydu ileride gidemedim.neyse tutanak tutuldu kusur yüksek ihtimalle onun.servise gittim lokal boyamıyoruz dedi komple boyanacakmış ama boyamadan biraz düzeltebiliriz dedi ama göze batarmış yinede.ne yapsam bilemedim bana bir akıl verin

IMG_0720.JPG

IMG_0724.JPG

Gecmis olsun hocam Allah daha beterinden saklasin

Hocam geçmiş olsun bende de vardı ve banada boyatmadan olmaz dediler ama biraz araştırdım ve göçükçü usta buldum boyasız halletti eskisinden hiç farkı yok şuan belli de değil. tavsiyem sanayide iyi bir araştırma yapın ve 1 saatlik bir işçilikle sorun hallolur 100-150 tl maliyeti olur

@cag_lar91

Değerli Hocam 

Geçmiş olsun 

Ciddi bir şey olmadığına emin olun. 

Boya yerinde duruyor. Göçük onarım yapan bir ustaya boyasız tamir ettirebilirsiniz.

Istanbul a yolunuz düşerse bu konuda efsane bir yer önerebilirim.

@caglar_61

Hocam geçmiş olsun.

Trabzon Trabzon derken Ankara da şöförlük yok resmen

Aynayı - sinyal kolunu kullanan insan sayısı çok az.

[mention=433]Burak_[/mention]

Hocam bu konuda yardımcı olabilir opak beyaz konusunda tecrübeli.

Sağolun @silvershadow @Resul @ZITIPAŞA. İstanbula bayramda gidicem ama o dar zamanda yaptırabilir iyim bilmiyorum.ankara da bu tarz iş yapan bi yer buldum onlarada sorayım bakalım ne diyecekler.birde gözük düzeltme firmalarının sigortayla anlaşması olmuyor sanırım mecbur cepten yaptıracaz.çarpan adam parayı ödemeye yanaşacağınıda sanmıyorum yanındaki arkadaşı bile daha mahcuptu yaşanan olaya bunun umrunda değildi.

@ansolak çok sağol.burak hocamla tanışmadık sanırım görünce cevap yazar heralde profiline ulaşamadım onun

[mention=537]ansolak[/mention] çok sağol.burak hocamla tanışmadık sanırım görünce cevap yazar heralde profiline ulaşamadım onun
Tanıştınız buluşmada.
Normalde sizin gibi opak golfü de var.
Buluşmaya tucsonla gelmişti

Boyasız göçükle düzelir geçmiş olsun

@cag_lar91

Değerli Hocam 

Geçmiş olsun 

Ciddi bir şey olmadığına emin olun. 

Boya yerinde duruyor. Göçük onarım yapan bir ustaya boyasız tamir ettirebilirsiniz.

Istanbul a yolunuz düşerse bu konuda efsane bir yer önerebilirim.
Merhaba Murat Hocam,

o efsane yeri bana da önerebilir misiniz? 

saygılarımla

Caglar_61 hocam geçmiş olsun. Daha yeni bu işlerle bende uğraşmak durumunda kaldım. Malesef kazalar can sıkıcı oluyor. Hasar ufak ama tam ütü yerine gelmiş. Bence eğer kaskonuzda mini onarım varsa onu kullanın. Ankara sizi rs servis veya auto kinge yönlendirir. 250 300 lira gibi bir para tutar kaskonuzdan yapılır, tramere işlenmez.

Mini onarım hakkı sunmuyorsa kaskonuz, pek bir memla değil cebinizden yaptırın. Ankarada vw servislerinin kaporta ustaları rezalet ince işçilikten hiçbiri anlamıyorum veya uğraşmak istemiyor. Servis o bölge tamiri için en kötü 700 800 TL fatura çıkarır, hiç tramere işletip mide bulandırmaya gerek yok.

geçmiş olsun servisin bildiği tek iş kestirmeden boyayalım demek zaten sanki duvar boyuyorlar bence bir usta kaportacıya gösterin derim vakumla düzelebilir

Merhaba Murat Hocam,

o efsane yeri bana da önerebilir misiniz? 

saygılarımla
Buyrun Değerli Hocam...

Özlem Oto Kaporta,

Zeyrek mah, Suyolu sk. No:9 Kemerdibi/Fatih,tarif olaraksa kadınların pazarının yukarısı surların dibi, itfaiyenin arka tarafı oluyor.

Melih ÖZLEM 0549 589 60 00 ,

0532 314 52 37 ustanın telefonu.

Geri
Üst Alt