Golf clup jant mı durban mı

Replica hangisi hocam durban dediğimiz mi
Maalesef her İkisi de replika değerli Hocam.

Rica etsem şu linkini paylaştığım mesaj ve hatta mümkünse konuya göz atabilirseniz ne söylemek istediğim netleşecektir.

Bunu da okumanızı tavsiye ediyorum 

İtina ile okuyorum şimdi hocam çok teşekkürler

Ozan Hocam Orjinalden şaşmayın derim bende. Durban 18 inc orjinaldir icerisinde vw amlemi ve seei nunarasi olmasi gerekir 5G0... seklinde. Bende Duebanlara gectim yaninda spor yay kullanmak gerklidir. Benseki durum 1.6 dizel dsg icin Vogland 3.5 cm lik yay kombinasyonu. son derece de memnunum. Selamlar Iyi forumlar

Replikalar cok tehlikeli  orjinalden şaşmayin derim..

Oz, BBS , Sparco, Hre, vb. gibi jant markalarından farklı jantların hepsi replika değildir. CMS gibi kaliteli jant üretimi yapan firmalarda var. Örneğin, PDW, Arceo, Advanti, EMR gibi. Bunlar hem gerekli üretim sertifikalarına sahip hemde çin malı olarak adlandırdığımız uzak doğu üretimi değildir. Alırken bu marka ve aracınıza uyumuna bakın. Ağırlıklarına dikkat edin sorun yaşamazsınız. 17 jantda 9kg, 18 de 10kg, 19 da 11 kg kabul edilen oem e yakın limitlerdir. Jantların üzerindeki işaretler aldıkları onayları simgeler. 

Oz, BBS , Sparco, Hre, vb. gibi jant markalarından farklı jantların hepsi replika değildir. CMS gibi kaliteli jant üretimi yapan firmalarda var. Örneğin, PDW, Arceo, Advanti, EMR gibi. Bunlar hem gerekli üretim sertifikalarına sahip hemde çin malı olarak adlandırdığımız uzak doğu üretimi değildir. Alırken bu marka ve aracınıza uyumuna bakın. Ağırlıklarına dikkat edin sorun yaşamazsınız. 17 jantda 9kg, 18 de 10kg, 19 da 11 kg kabul edilen oem e yakın limitlerdir. Jantların üzerindeki işaretler aldıkları onayları simgeler. 
AKO'nun ital ettiği TORK / SHLK gibi markalar için ne düşünüyorsun ?

http://www.abdulkadirozcan.com.tr/markalarimiz_52.html

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ozan Hocam Orjinalden şaşmayın derim bende. Durban 18 inc orjinaldir icerisinde vw amlemi ve seei nunarasi olmasi gerekir 5G0... seklinde. Bende Duebanlara gectim yaninda spor yay kullanmak gerklidir. Benseki durum 1.6 dizel dsg icin Vogland 3.5 cm lik yay kombinasyonu. son derece de memnunum. Selamlar Iyi forumlar
Hocam hayırlı olsun, benim de böyle bir planım var ama gerek masraf, gerekse de konforda azalma olacak diye erteliyorum. Değişiklikten sonra konforda ve yol tutuşta fark hissettiniz mi? Bulabilirsem 18 durban ve  Orjinal spor süspansiyon düşünüyorum.

@ansolak,

@silvershadow

değerli arkadaşlar. her sorumuzun cevabını bulabildiğimiz güzel insanlar..

cms gibi markaların ürettiği jantlar iyi midir?

Aracın üzerinde dijon jant var. DDC 'de var.

16 inç cms marka kışlık lastik için alsam bir sorun olur mu?

Hocam hayırlı olsun, benim de böyle bir planım var ama gerek masraf, gerekse de konforda azalma olacak diye erteliyorum. Değişiklikten sonra konforda ve yol tutuşta fark hissettiniz mi? Bulabilirsem 18 durban ve  Orjinal spor süspansiyon düşünüyorum.
Merhaba Hocam masraf olacaktir orasi kesin. Konfor konusunda ise daha oncede belirttiğim uzere son derece memnunum ben. biraz dikkat etmek haricinde sorun yok. Konfor kaybi elbette var ama 3.5 vogland ile ideal seviyede konfor. digerlerini denemedim bilmiyorum o acidan . Ama orjinal spor suspansiyon ile daha da konforlu olur düşüncesindeyim. Selamlar Olsun ?

@ansolak,

@silvershadow

Alıntı yaptığınız üstadlar sorularınızı yanıtlayacaktır, ama VW grubunun bazı Jantlarını CMS üretir (örn: 18 Durban) Bir çok otomobil firmasının da jant tedarikçisidir, yani son yıllarda ülkemizin bu sektördeki yüz akı denebilir. 

[mention=537]ansolak[/mention],
[mention=3]silvershadow[/mention]
Cms 1 yıl kullandım en ufak bir sorun yaşamadım.

Çin Malı replika almayında ne alırsanız alım hocam., Yerli üretim yapan CMS ve Keskin gibi Mercedes'e jant üreten firmaların jantlarında sıkıntı yaşamazsınız., 2500-3000 bütçeniz var ise dijonları elden çıkrarak çok rahat orjinal durban alabilirsiniz

Geri
Üst Alt