1.2 TSİ manuel golf satıp 1.4 tsi manul tiguan almak

baransaglik05

Yeni Üye
İsim
abcd
Merhaba arkadaşlar. 2 sene öncede volkwagen golf aracımı donanımhaber size danışarak almıştım.Şimdide Tiguan almak istiyorum. Fiyat teklifi aldım 1.4 TSİ MANUEL için.  Sizinde göürüşünüzü almak istedim . Fotolarıda yüklüyorum. Sizce nasıl ? 

Bu arada arıcımı sizin tavsiyemle almıştım. 1.2 TSİ comfortline golf.  Aracımı forumdan almak isteyen olursa biraz iskonto ile verebilirim :)

2017-05-23-PHOTO-00000047.jpg

2017-05-23-PHOTO-00000048.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yeni aracınız hayırlı olsun. Güle Güle kullanın.

fullsizeoutput_128.jpeg

Hocam hayırlı olsun şimdiden.yalnız alırken ön farları yukarıdaki posttaki gibi led farlı alın.halojen farlı tiguan çok basit duruyor.golfte halojen far biryere kadarda tiguanda olmaz diye düşünüyorum.

Hocam hayırlı olsun şimdiden.yalnız alırken ön farları yukarıdaki posttaki gibi led farlı alın.halojen farlı tiguan çok basit duruyor.golfte halojen far biryere kadarda tiguanda olmaz diye düşünüyorum.
Hocam zaten Baran Hocamızın alacağı araçta bahsettiğiniz LED Far'lar mevcut. Ama Tiguan'da Halojen farlar da fena durmuyor. Far içleri makyajsız Golf gibi yuvarlak tasarım değil kare tasarıma sahip bu sayede hoş duruyor.

Geri
Üst Alt