emniyet kemeri ve ön konsoldan gelen ses

teoman

Yeni Üye
hocam kronikleşen ön konsol sesi üç defa servise bırakmama rağmen çözemediler ve son 3 4 aydır da sağ ön kemer tarafından direk içinden ses geliyor,daha yaşayan ve çözen var mı  *

Sesler tahmininizden farklı yerlerden gelebilir. Araca kulağı iyi bir arkadaşınız ile binip test edin derim

ben hariç üç dört farklı kişi emniyet kemerinin olduğu direkten geldiğini söyledi,ön konsoldaki ses ise bazen ekranın hemen üstünden bazen de sağ havalandırma tarafından geliyor gibi,ön konsola izolasyon yapıp gönderdiler beni ama ses hala devam ediyor

Ben kronikleşen bir ön konsol sesi duymadım Golfte şimdiye kadar. Sağ havalandırma ve sağ yolcu güneşliğinden gelen sesler en çok karşılaşılan ve çözümleri de basit. Gittiğiniz servisi değiştirme imkanı varsa başka bir servis deneyin.

Stabilize yolda veya araç devrini tam almamışken titrediği zamanlarda gösterge panelinden tıkırtı sesi geliyor bizim araçta da ilk günden itibaren. Servis oraların komple söküleceğini ve aracın 1 gün kalması gerektiğini söyleyince bırakmamıştım. Alıştık birbirimize. :)

Geri
Üst Alt