Gırtlak dolusu kavramı?

@caglar_61 Hocam iyi yapıyorsun, uğraşa uğraşa bitireceğiz inşallah bunları. Ben de denk geldim mi musallat oluyorum :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

@caglar_61 Yani diyoki hocam sizin gibi bilinçli insanlar yüzünden bir kek düşürüp fazla fiyata iteleyemedim diyor.

@caglar_61 Elinize sağlık hocam :D

Arabadan anlamayanlar kazıklandığı gibi, arabadan anlamayanın arabadan anlamayanı kazıklamaya çalışmasıda ayrı tuhaf. Şuan sarı sitede highline parasına onlarca comfortline bomboş araçlar var. Aynı zamanda gırtlak dolu parasına bomboş highline'ları koyanlar var. Piyasa karışık...

O tarz satıcılar yüzünden zaten Golf'ler aldı başını gitti. Aracını ferrari satıyormuşçasına pahalıya ve "emsalsiz" yazıp satmaya çalışıyorlar. Birde "hasar kaydı sigorta şirketi şişirdiği için yüksek çıkıyor" yazanlar var. Yahu kardeşim vurmuşsun kırmışsın işte [emoji4][emoji4]
Hocam daha kötüsü var. "Sigortadan para alabilmek için şişirilmiş hasar kaydı var" yazan satıcılar mevcut.Manası şu : Sigortayı dolandırdım.Gel seni de dolandırayım.

aracımın donanımları belli. dcc, ergo, dla, şerit takip vs. millete anlatmaktan ben yoruldum. artık kısa kesiyorum. maalesef çakal satıcılar ve alacağı aracı bilmeyen insanlar yüzünden araçtan soğuma noktasına geldim. 

bu gözler 1.2 midline aracı otomatik olduğu için full diye alan kişiyi de gördü. o yüzden çok görmeyin. 

bu arada türkiye'deki en dolu araç büyük ihtimal aşağıdaki araçtır. 18" jant gibi kolay halledilen bir opsiyon harici eksiksizdir. doğuş oto'nun bir çılgınlık yapıp getirdiği bir araç. evveliyatını az çok biliyorum. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-katalog-araci-150-hp-plus-serit-takip-plus-dcc-plus-navigasyon-plus-uled-441062564/detay
Değerli Hocam 

Bunlara test aracı diyorlar.

Bu araçlar tüm donanımlar sipariş edilerek nasıl hangi donanımın neyle beraber gelip gelmediğini ve nasıl görüldüğünü anlamak içindir. Hatırlarsanız benzer bir araç müthiş bir indirimle bir dostumuza alınmıştı.

bu arada türkiye'deki en dolu araç büyük ihtimal aşağıdaki araçtır. 18" jant gibi kolay halledilen bir opsiyon harici eksiksizdir. doğuş oto'nun bir çılgınlık yapıp getirdiği bir araç. evveliyatını az çok biliyorum. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-katalog-araci-150-hp-plus-serit-takip-plus-dcc-plus-navigasyon-plus-uled-441062564/detay
İstediğim özellikteki aracı beklememek için nerdeyse  bütün illeri aramıştım sivasta bundan daha çılgın bir araç vardı şimdi napıyodur acaba 

IMG_0709.PNG.jpg

Bu ilan sitesine kaç kez yazdım " ilanların altına yabancı sitelerde olduğu gibi ilanla ilgili yorum yazabilme özelliği gelsin " dedim ama o özelliği koymuyorlar, koymuş olsalar bu gibi ilanların altına herkes yorumunu yazar ve kimse kimseyi bu yorumlar sayesinde keklemez, arabadan anlayan var anlamayan var

Keşke özel mesaj değilde ilana yorum yapma şansımız olsa.

İstediğim özellikteki aracı beklememek için nerdeyse  bütün illeri aramıştım sivasta bundan daha çılgın bir araç vardı şimdi napıyodur acaba 
[mention=2939]sdrc[/mention] Hocamın aracı. Akşam kodlamasını yapacağım. [emoji4]
gırtlaktan biraz aşağısına kadar dolu sanırım bendeki, tam gırtlak olmuyo abi bi 10-15k daha opsiyon eksiğimiz var

Yeni bir avcı daha, makyajlıymış ?. 

2017 MODEL SADECE 3BİN KMDE YENİ KASA DSG BLUEMOTİON NAVİGASYON
İlan No: 439628505
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2017-model-sadece-3bin-kmde-yeni-kasa-dsg-bluemotion-navigasyon-439628505/detay
Şurası çok önemli, "ARACIMDA EXTRA NAVİGASYON-BÜYÜK FULL HD LED DOKUNMATİK EKRAN-TELEVİZYON-BLUETOOTH-YORGUNLUK ALGILAYICI-SPOR F1 VİTESLİ DİREKSİYON-ARKAYI GÖSTEREN KAMERA VE PARK SENSÖRÜ-DİGİTAL KLİMA-TORPİDO SOGUTMA-İÇ DIŞ IŞIK PAKET" 

Yorgunluk algılayıcı(!), Spor F1 vitesi, Dijital Klimayı, Torpido soğutmayı opsiyon olarak almış sanırım. İç dış ışık paket diyor ama far sensörü bile yok araçta. :)  

gırtlaktan biraz aşağısına kadar dolu sanırım bendeki, tam gırtlak olmuyo abi bi 10-15k daha opsiyon eksiğimiz var :)
Vay be o araç burda demek hep aklımın bi köşesinde kalmıştı ekonomik yönden sarsar diye alamamıştım. Güzel günlerde kullanın @sdrc hocam. Bu arada gırtlak dolusu kavramını en hakeden araçlardan birisi sizin aracınız o yüzden cokta mütevazı olmaya gerek yok :)

Geri
Üst Alt