ikaz sesi kapatma

1661

Üye
İsim
A.Görkem Kopuzlu
Merhabalar, golf dsg aracimda bilgi ekraninda sari ucgen ikaz isareti ciktiginda gelen ikaz sesi cok rahatsiz ediyor. Bu ses kapatilabilir mi?   

Not: Bir cok kisinin aracinda olusan hata araci p konumunda park ederek terk ediniz. Ikaz sesinden cok rahatsiz oluyorum. image.jpeg

Hic kimsenin yorum yapmamasi uzucu gercekten forum yardimseverlerle dolu aslinda..

Hic kimsenin yorum yapmamasi uzucu gercekten forum yardimseverlerle dolu aslinda..
Hocam benim arabada (manuel)yolda giderken birden bilgi ekranının gittiğini fark ettim.Biraz tuşları kurcaladım düzeldi.Ben bunu havanın çok sıcak ve arabanın güneş altında kalarak belki sensör falan etkilenmiştir diye kendimce yorumladım.Sizin durum devam ederse servise göstermeniz iyi olur.

Hocam benim arabada (manuel)yolda giderken birden bilgi ekranının gittiğini fark ettim.Biraz tuşları kurcaladım düzeldi.Ben bunu havanın çok sıcak ve arabanın güneş altında kalarak belki sensör falan etkilenmiştir diye kendimce yorumladım.Sizin durum devam ederse servise göstermeniz iyi olur.
Bilgi ekraninda sorun yok ama ikaz sesini kapatmak istiyorum. Ilginiz icin tesekkurler. 

Geri
Üst Alt