2017 Model Yeni Golf Opsiyonel Donanım Listesi

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
2017 Model Yeni Golf Opsiyonel Donanım Listesi:

Vergiler Dahil Liste Fiyatını hesaplamak için:

Net fiyatı 70 bin liraya kadar %50 ÖTV +%18 KDV ekleneceği için eski oran 1.711 yerine 1.771 ile çarpılmalı .

Net fiyatı 70 bin lirayı aştığında %60 ÖTV + %18 KDVekleneceği için 1.888 ile çarpılmalı.

Screenshot_20170520-180741.jpgScreenshot_20170520-180532.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam satış temsilcilerine yollayın bence  :000043-medium:  geçen gün makyajlı için fiyat almaya gittiğimde kendi aracımdaki Shetland döşemedeki deriler siyah döşemede olmayınca tercih etmem dedim, satış temsilcisi arkadaş hem kol dayama ve kapı içlerinin deri geldiğini bilmediği gibi öylesine malzeme kıtlığından üretildiğini iddia ediyordu en son, bizim aracın bulunduğu parti öyle çıkmış ona göre. 

Upvote 0
Hocam bu liste güncellenmemiş.
Yeni jantlar yok. Yeni teknolojilerin bir kısmı yok.
Bence ara dönem temmuz sonrasını beklemek lazım.

Upvote 0
Hocam satış temsilcilerine yollayın bence  :000043-medium:  geçen gün makyajlı için fiyat almaya gittiğimde kendi aracımdaki Shetland döşemedeki deriler siyah döşemede olmayınca tercih etmem dedim, satış temsilcisi arkadaş hem kol dayama ve kapı içlerinin deri geldiğini bilmediği gibi öylesine malzeme kıtlığından üretildiğini iddia ediyordu en son, bizim aracın bulunduğu parti öyle çıkmış ona göre. 
hocam aynen uzun far asitanı falan da yok neden böyle 

Upvote 0
Durban da duruyor halen...  :000073-medium:

Bana geçiş listesi gibi geldi...

Temmuzda bekliyorum yenilikleri...

Upvote 0
Bana st nin dedigi haziran uretimli 2018 sase araclarda bir tek geri vitesteyken otomatik fren yapma ozelligi eklenmis...

Upvote 0
Bana st nin dedigi haziran uretimli 2018 sase araclarda bir tek geri vitesteyken otomatik fren yapma ozelligi eklenmis...
Haziran 2018 e daha çok var iken bu bilginin paylaşılabilmesi biraz enteresan geldi bana. Haziran 2017 olmasın hocam :)  

Upvote 0

arkadaşlar bu opsiyonlar araç alındıktan sonra da serviste ekletilebiliyor mu? eğer yapılıyorsa fiyatlar bu listedekiyle aynı mı olur? yardımcı olursanız sevinirim. 

Upvote 0

Geri
Üst Alt