Cam filmi hava boşluğu

harvey

Üye
İsim
Barış
Merhabalar değerli dostlar. Aracıma 2 gün önce cam filmi çektirdim. Arka camda vw ablemi ve Vosmer yazısı vardı. Filmi çeken arkadaş yazı rezistans üstünde. Sökme durumunda rezistans zarar görebilir dedi. Direk üzerine yaptı. Genel olarakda hava kabarcığı filan olursa güneşte bırak 3-4 gün içerisinde kendi kendine düzelir dedi. Arka camdaki yazının olduğu yer hariç hiçbir sorun yok. Şansıma 2 gündür güneşde yok. Bu durum bir sorun teşkil eder mi ya da düzelir mi görüşlerinizi almak istedim

20170520_135258.jpg

Merhabalar değerli dostlar. Aracıma 2 gün önce cam filmi çektirdim. Arka camda vw ablemi ve Vosmer yazısı vardı. Filmi çeken arkadaş yazı rezistans üstünde. Sökme durumunda rezistans zarar görebilir dedi. Direk üzerine yaptı. Genel olarakda hava kabarcığı filan olursa güneşte bırak 3-4 gün içerisinde kendi kendine düzelir dedi. Arka camdaki yazının olduğu yer hariç hiçbir sorun yok. Şansıma 2 gündür güneşde yok. Bu durum bir sorun teşkil eder mi ya da düzelir mi görüşlerinizi almak istedim
/monthly_2017_05/20170520_135258.thumb.jpg.f3eb7fad243cbca86ccf89dedb7ea74b.jpg
Hocam bekleyin bir süre daha geçer hocam. Geçmezse ufak bir delik açıp havayı alırlar.

Hocam bayağı varmış keşke sökseydiniz rezidansa bişey olmazdı. Sıcak havalarda arkadan bezle bastırın çoğunu kurtarır hoşunuza gitmezse hepsini sökün yeni yapsın çok bilmiş usta. Yada belirgin yerlerini toplu iğne delip havasını dışarı çıkarın

1-2 gün daha bekliyim bakalım olmazsa giderim tekrardan. Gelişmeleri yazarım tekrar buradan. Teşekkürler..

Hocam boşluk yazı uzerinde olduğundan faydası olur mu bilmem ama ben film taktırdım usta 4-5 gun kurusun tekrar gel boşlukları kapatalım demişti, yeniden makineyle ısıtıp yapmışlardı siz de yeniden taktirdiginiz yere uğrayın bence

Geri
Üst Alt