Port bagaj hakkında?

caglar_61

Katılımcı Üye

İsim
Caglar
Merhaba dostlar malum bagajlarımız küçük  genelde almancıların kullandığı şu tavana takılan bagajlardan takmak istesek nasıl olur diye düşündüm ancak aracın tavanda bagajın raylarının takılacağı bir yer göremedim.bizde böyle bir imkan yok mu acaba ??

Hocam merhaba ;

Tabii ki mümkün , resimde de göreceğiniz şekilde bağlanabiliyor , maddi duruma göre çok farklılık gösteren bir durum , bu meretlerin iyisi THULE denen marka ama parası da iyi ne yazık ki , alternatif markalara bakabilirsiniz...

Bi de taktıktan sonra Rüzgar sesine hazır olun , malum ses bariz artmakta..

Bu linkteki ürün Golf için uygun olan  , sadece alırken aracınızı belirtmeniz gerekiyor...

http://www.thule-tr.com/urun-detay.asp?katid=43&kateid=23&uid=46

port bagaj.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar,

@frhtmst ve @Gurk4n arkadaşlarımızın çok güzel paylaşımları vardı aşağıdaki konuda, size fikir verebilir:

//Can.

Hocam merhaba ;

Tabii ki mümkün , resimde de göreceğiniz şekilde bağlanabiliyor , maddi duruma göre çok farklılık gösteren bir durum , bu meretlerin iyisi THULE denen marka ama parası da iyi ne yazık ki , alternatif markalara bakabilirsiniz...

Bi de taktıktan sonra Rüzgar sesine hazır olun , malum ses bariz artmakta..

Bu linkteki ürün Golf için uygun olan  , sadece alırken aracınızı belirtmeniz gerekiyor...

http://www.thule-tr.com/urun-detay.asp?katid=43&kateid=23&uid=46

Ekli dosyayı görüntüle 11288
Tavan boyasına zarar verecek gibi duruyor hocam.bazı arabalarda siyah şerit var takmak için yuva var bizde niye yapmamışlar acabaa

Arabayi alirken yetkili kisi tatile giderken bagaj sikinti olursa woswagen gunlugu 20 tl den bu bagajlardan kiralayabilecegini soylemisti bana

Merhabalar dostlar malum yaz geldi tatil sezonu açıldı benim gibi 2. Çocuklu aileler için port bagaj mecburi oldu. Forum da aradığım kadarı ile bu konu fazla tartışılmamış. Bu tarz bi sabit tavan barı bana daha sağlıklı ve kolay gelmekte hiç böyle bir ürün test eden oldu mu?20200614_130604.jpg

Bende bu konudan muzdaribim geçen sıkış sıkış geldik ailece bagaj gerçekten yetmiyor :/ . Arkadaşlardan kullanan varsa yorumlarını ve tecrübelerini ayrı başlık veya bu başlık altında atabilir mi?

Fiyat araligi çok değişiyor ve bazıları ince plastik gibi imiş bu yüzden tecrübeler çok değerli.

Arama kismina Thule veya portbagaj yazin yeterince bilgi var

Geri
Üst Alt