Araç İçi Kamera

İbrahim Hocam günaydın,

@eyo_men hocamızın dediklerini okuyunca hak vermedim değil, geçmiş olsun. Dediğiniz gibi kullanmadığınız durumlarda kol dayamanın altında durması sanırım daha sağlıklı olacaktır.

Gps li model bilgisayardan takip ederken , istediğiniz lokasyonu rahatça bulabilmeniz açısından işe yarıyor sadece ki çok ta elzem değil zaten, ben de alırken kampanyası var diye gps li modeli tercih etmiştim, zaten gps adaptörü ayrı olduğundan ekstra bir kablo kirliliği de oluşturuyor.

Elbette biliyorsunuzdur ancak ben bir ek bilgi olarak belirteyim. SD kartınızı bilgisayarınıza taktığımızda aşağıdaki program ile kayıtlarınızı rahatça gözden geçirebilirsiniz.

http://www.registratorviewer.com/index_en.html

Herkese hayırlı bir hafta dilerim.

Teşekkürler sevgili hocam, araç ısınırken o arada kamera takılabilir çok bi zaman da almaz zaten, hiç gerek yok öyle afişe etmeye bence.

erkanz dedi:
İbrahim Hocam günaydın,

@eyo_men hocamızın dediklerini okuyunca hak vermedim değil, geçmiş olsun. Dediğiniz gibi kullanmadığınız durumlarda kol dayamanın altında durması sanırım daha sağlıklı olacaktır.

Gps li model bilgisayardan takip ederken , istediğiniz lokasyonu rahatça bulabilmeniz açısından işe yarıyor sadece ki çok ta elzem değil zaten, ben de alırken kampanyası var diye gps li modeli tercih etmiştim, zaten gps adaptörü ayrı olduğundan ekstra bir kablo kirliliği de oluşturuyor.

Elbette biliyorsunuzdur ancak ben bir ek bilgi olarak belirteyim. SD kartınızı bilgisayarınıza taktığımızda aşağıdaki program ile kayıtlarınızı rahatça gözden geçirebilirsiniz.

http://www.registratorviewer.com/index_en.html

Herkese hayırlı bir hafta dilerim.

Xiaomi bir aksiyon kamerası, araç kamerası değil. Döngüsel kayıt vs. yapamıyordur. HepsiBurada'daki kamera hakkında yorumum yok, zaman problemin olmasaydı "satın alma, daha iyileri var" derdim ama :)

snoppy dedi:
Xiaomi bir aksiyon kamerası, araç kamerası değil. Döngüsel kayıt vs. yapamıyordur. HepsiBurada'daki kamera hakkında yorumum yok, zaman problemin olmasaydı "satın alma, daha iyileri var" derdim ama :)
Çok daha iyileri olduğunu biliyorum :) Ama bu da yeterli gibi geldi bana.

@snoppy

Hocam sizin kamera kalitesi tartışılmaz zaten. Görüntüler insin de izleyeyim :)

@snoppy

İzledim hocam videoyu. Kalite müthiş. Benim kamera böyle çekemez eminim :)

Bir ayrıntı daha gözüme çarptı belediye yatıyor orda herhalde  &:

sorma hocam yaa, belediye yatıyor, yolların durumu kötü, olan Golf'e oluyor üzülüyorum :(

özellikle her fırsatta bu videoyu atıyorum ki çanakkaledeki durumu görsün herkes :D

yusuf dedi:
@philadelphos

Hocam kameradan memnun musunuz. Bugün ben de kesin karar verdim kamera almaya.
Yusuf hocam ben kameradan memnunum. Görüntü kalitesi on numara. Ancak tarihi falan sıfırlıyor arada sırada ve bazen de videoların bazılarını döngüsel kayıtta silmiyor. Ama video kalitesi yeter zaten :)

Ben de sonunda aracıma Dome GS98C siparişi verdim gearbest'ten hala kargo bekleyenlerdenim. Gelsin yorumlarımı buraya atarım ;)

Geri
Üst Alt